Analýza BTC, ETH, ADA, LINK – Bitcoin udržuje support MA21

BTC rešpektuje MA21
BTC rešpektuje MA21. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC posledné dni stagnoval a vytváral sideway štruktúru, kým nenarazil na MA21. Zdá sa, že indikátor bude rešpektovať a cena bude pokračovať v raste. Medzitým altcoiny stále nedosahujú také zisky, ako hlavná kryptomena. Výsledkom je dominancia na hladine 44,06 % v čase písania článku. Dnes sa okrem BTC pozrieme aj na mince ETH, ADA a…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.