Analýza BTC, ETH, XRP, TRX – Ideme na dôležitý support!

Bitcoin analýza - Blíží se konec konsolidace?
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Trh sa dneska mierne dal do pohybu. Pre väčšinu z nás však nie práve žiadaným smerom. Dôležitý support ale odoláva, preto netreba strácať nádej.

BTC/USD

Bitcoin aj počas dnešného dňa mierne klesal. Aktuálne sa cena nachádza na úrovni 32 500 USD. Tento lokálny support zatiaľ odoláva. Samozrejme Bitcoin sa teraz dostáva do extrémne nevolatilneho obdobia. Preto čo skorý veľký pohyb o niekoľko tisíc dolárov je extrémne nevyhnutný. Osobne by som si dával pozor na prípadne bearish break out z triangla. Na vstup si počkám až na prípadný dotyk od 30 000 USD. Dlhodobo je Bitcoin bullish.

BTC/USD - čakáme na pohyb
BTC/USD, zdroj: tradingview.com

Prečítajte si aj poslednú analýzu top kryptomien – Analýza BTC, ETH, LTC, SOL, MATIC – Kedy nastane signál na otočenie trendu?

ETH/USD

Ethereum podobne ako BTC si ide po otestovanie supportu na 1 800 USD. Práve od tohto levelu očakávame odraz. Cena by sa následne mala vrátiť späť na silnú rezistenciu, ktorá je na hodnote 2 200 USD. V prípade ešte väčšieho poklesu posledný záchytný bod je na 1 500 USD.

ETH/USD - dotyk supportu
ETH/USD, zdroj: tradingview.com

XRP/USD

Na XRP zatiaľ veľmi tvrdo drží support. Je síce pravda, že trh je teraz nestabilný a hocikedy v prípade menšieho poklesu na BTC altcoiny môžu spadnúť aj o 20 %. To však nič nemení na fakte, že dôležitý level na 0,6 USD nebude ľahké zlomiť. Preto počítam skôr s rastom.

StormGain
XRP/USD - support podržal
XRP/USD, zdroj: tradingview.com

TRX/USD

Altcoin TRX sa rovnako drží v konsolidačnom pásme na 0,06 USD. Po dokončení konsolidácie očakávame pohyb na približne 10 centov, kde budeme vyberať targety.

TRX/USD - čakáme na odraz
TRX/USD, zdroj: tradingview.com

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.