Analýza BTC, ONT, AAVE, ADA, LINK – tento pattern potvrdzuje obrat!

Bitcoin udržuje podporu no zatiaľ nedosiahol krátkodobé vyššie maximá. Čo to pre cenu znamená? Pozrime sa v dnešnej analýze na to kam by potenciálne mohol bitcoin smerovať. Okrem toho súčasťou analýzy budú aj alty ONT, AAVE, ADA a LINK.

BTC/USD

Bitcoin vytvára potenciálne 123 bottom formation a trend sa potvrdí pri prerazení bodu 2. To by však nemal byť problém, pretože posledné dva kontakty so supportom v bode 1 a 3 ho udržali celkom slušne. Rezistencia sa teda nachádza na hodnote 36,400$ a následne na hodnote 40,500$. Stopku zadávame pod bod 3.

Čítajte tiež – Analýza BTC, XMR, BNB, UNI, COMP – rast pokračuje a toto bude ďalší target

BTC/USD
BTC/USD

ONT/USD

Ten istý pattern otočenia trendu vieme identifikovať aj pri grafe ONT. Podpora je však očosi nižšie ako bod 3 a teda potenciálne môže vzniknúť aj na hladine 0,49$. Zatiaľ nás však zaujíma scenár, kde prerazíme bod 2 na hodnote 0,575$. Následne by mal byť vhodný target na hladine 0,60$.

ONT/USD
ONT/USD

AAVE/USD

AAVE je v odlišnej situácii, kedy testuje rezistenciu predošlého maxima na hodnote 140$. Táto hodnota pravdepodobne bude prekonaná a aj keby nie okamžite, tak po dvojitom vrchol sa tak stane. Na identifikovanie ukončenia rastu budeme používať 123 top formation (nižšie maximá a predaj pri prerazení minima medzi nimi).

AAVE/USD
AAVE/USD

ADA/USD

ADA je v korekčnej štruktúre, keďže dosahujeme nižšie minimá aj maximá. Podporu môže cena nájsť na 0,24$. Rezistencia sa nachádza na 0,315$. Kým neprekonáme rezistenciu korekcie tak nebude potvrdené otočenie trendu smerom nahor. RSI taktiež konverguje s cenovou hladinou.

ADA/USD
ADA/USD

LINK/USD

LINK sa vyvíja v expanding klíne a momentálne otestoval dvakrát podporu a vytvára taktiež potenciálne 123 bottom formation. Preraziť teda musíme hodnotu 15,50$ a následný target je na 17,00$. Ak by aj cena otestovala podporu znova, nič sa nedeje, pretože posledné minimum by sme nemali prekonať.

LINK/USD
LINK/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.