Analýza – BTC, ONT, XMR, XTZ, NEO – Altcoiny opäť pri bullish sile!

update trading11
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Zdravím všetkých traderov a čitateľov trading11.com. Po menšej pauze od 4H grafov si dneska dáme opäť swingovú analýzu na niekoľko highcap mincí. Na úvod sa ale pozrieme na BTC, ktorý ďalej mierne rastie a mieri do nášho targetu. Samozrejme stále počítam s menším poklesom o niekoľko desiatok až stoviek USDT, ktorý by ale nemal nejak ohroziť náš trade, preto ak by aj prišiel dump, tak stále držíme.

Analýza, Analýza – BTC, ONT, XMR, XTZ, NEO – Altcoiny opäť pri bullish sile!, TRADING11
18.09. 2020 BTC/USD

Pravidelné updaty a analýzy na Bitcoin môžete sledovať v tejto sekcii.

ONT/BTC – Pokračuje v raste

Analýza, Analýza – BTC, ONT, XMR, XTZ, NEO – Altcoiny opäť pri bullish sile!, TRADING11
18.09. 2020 ONT/BTC

ONT nedávno splnil náš target a môžeme vyskočiť z day trade obchodu. Osobne si myslím, že dlhodobý bullish trend bude pokračovať. Avšak cesta hore je pre zatiaľ zatvorená až dovtedy, pokiaľ nepríde korekcia.

XMR/BTC – Konečne target?

Analýza, Analýza – BTC, ONT, XMR, XTZ, NEO – Altcoiny opäť pri bullish sile!, TRADING11
18.09. 2020 XMR/BTC

XMR naopak ešte pomaly smeruje do nášho targetu. Postupne môžeme posúvať stoploss a vystupovať z trade. Pokiaľ však veríte na hodl, tak bez pochyb držte. Avšak pozor, z trade obchodu by sa nemal stať hodl obchod. Čiže ak zadáte jasne vstup do obchodu, stoploss a target, tak by ste sa mali toho držať a nepredávať buď predčasne, alebo držať to dlhodobo. Na to je potom lepšie si vytvoriť nový účet, alebo rovno kúpiť ledger a tam držať mince na dlhodobo.

Chceš obchodovať na burze a byť ziskový? Možno ťa bude zaujímať Vysoká škola tradingu.

XTZ/BTC – Pozor? Buy level!

Analýza, Analýza – BTC, ONT, XMR, XTZ, NEO – Altcoiny opäť pri bullish sile!, TRADING11
18.09. 2020 XTZ/BTC

V prípade altcoinu XTZ som minulom update hovoril ako o top coine, ktorý sa aktuálne nachádza na silnom supporte, ktorý by s veľkou pravdepodobnosťou mal odolať. Ja očakávam menšiu konsolidáciu na dne a až potom raketový rast do nášho targetu.

NEO/BTC – Stráca na bullish sile!

Analýza, Analýza – BTC, ONT, XMR, XTZ, NEO – Altcoiny opäť pri bullish sile!, TRADING11
18.09. 2020 NEO/BTC

To, čo predvádza altcoin NEO je priam až magické. Sám som dosť zaskočený z tohto rastu. Avšak target sme už dávno zatvorili a môžeme byť len a len spokojný. Nie dôležité v tradingu pachtiť za ziskami, ale vôbec mať nejaké zisky. A to sme naším minulým obchodom aj dosiahli. Teraz počkáme na prepad.

Autorom týchto analýz je Ľuboš Kovár z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácií získaš na tomto odkaze.

Využite 20 % zľavu na kurz v predpredaji a skombinujte ju s týmto zľavovým kupónom.

VST25

Tento kupón má desať použití
ZĽAVA 25%
na všetky produkty v našej Vysokej Škole Tradingu
platí na ČLENSTVO aj KURZ

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.