Analýza ETH, XRP, LTC – Klíčová příležitost ke zhodnocení!

1
Analýza ETH, XRP, LTC - Klíčová příležitost ke zhodnocení!

Krypto trh opět začal nabírat na síle a většině altcoinů se podařilo překonat letošní nejvyšší hodnoty. Break out silných rezistencí na většině kryptoměn může naznačovat začátek dalšího lokálního bullish trendu, který nás bude provázet v září.

ETH / BTC – Pokračuje v korekci

ETH nadále pokračuje v korekci. Nejde ale o žádné překvapení, protože všechna aktiva se pohybují v jistých cyklech a cenových strukturách. Po každém růstu přichází korekce, která nám dává možnost nakoupit za levnější cenu. Následně po odrazu se dá očekávat zhodnocení. Jelikož jako nejdůležitější buy hladina v korekci je golden ratio, právě zde mám nastavený order na nákup.

LTC / BTC – Konečně pohyb?

LTC se pohybuje v patternu expanding wedge. Jelikož jde o bullish pattern, dá se očekávat lokální růst. Key buy level je na hodnotě 0,0048 BTC. Na této hladině mám nastavený limit buy order.

Chceš obchodovat na burze a být ziskový? Možná tě bude zajímat Vysoká škola tradingu.

XRP / BTC – Ještě spadne?

XRP je jeden z horkých altcoinů, který se v současnosti vyplatí sledovat. V průběhu tohoto týdne jsme mohli sledovat krásný odraz od golden ratio hladiny. Přesně to je to, co chceme na grafu vidět na vstup. Jelikož XRP se stále nachází kolem této hladiny, naskýtá se nám kvalitní obchodní příležitost.

Autorem těchto analýz je Ľuboš z projektu Bitcoin Skupina. Spojili jsme se s trading11.com a vytvořili společné členství, které v oblasti obchodování na burze nemá na československé scéně konkurenci. Více informací získáš na tomto odkazu.

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení na nákup či prodej. Situace na trhu se může kdykoliv změnit. Spekulativní obchody jsou na krypto trzích velmi rizikové!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kráľ jeliman Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kráľ jeliman
Host
Kráľ jeliman

ETH/BTC, ďalšia analýza nulovej hodnoty. Je tam aj nietko kto sa aspoň trochu vyzná?