Arthur Hayes: Hong Kong a Čína môžu pomôcť budúcemu býčiemu trhu

Share This Post

Americký podnikateľ a spoluzakladateľ kryptomenovej burzy BitMEX Arthur Hayes vo svojom nedávnom blogovom príspevku vyhlásil, že Čína a Hongkong by mohli pomôcť budúcemu býčiemu trendu. Čo ďalšie uvádza Hayes vo svojom blogu?

Arthur Hayes: Čína a Hong Kong môžu pomôcť býčiemu trendu

Spoluzakladateľ kryptomenovej burzy BitMEX Arthur Hayes pred nedávnom zverejnil ďalší príspevok, v ktorom sleduje vplyv Číny na bitcoinový rast. Hoci Čína v minulosti dominovala kryptomenovému priemyslu a hostila množstvo veľkých kryptoburz, minuloročný zákaz kryptomenových operácií v krajine priemysel uťal.

Hayes sa vo svojom poslednom príspevku domnieva, že Čína stále neopustila kryptomenový priemysel. Honkong, ktorý je podľa Hayesa bránou na Západ, by tak mohol všeličo zmeniť. Vo svojom blogovom príspevku nazvaný „Comeback“ Arthur Hayes uviedol:

Priateľské preorientovanie Hongkongu na kryptomenový priemysel predznamenáva, že sa Čína znovu presadzuje na kryptokapitálových trhoch. Keď Čína miluje kryptomeny, býčí trh sa vráti. Bude to pomalý proces, ale výhonky pomaly pučia.

Spoluzakladateľ kryptoburzy BitMEX ďalej uvádza, že súčasná situácia vo svete nakoniec krajinu donúti niečo urobiť s americkými dolármi. Hongkong sa tak v budúcnosti preorientuje na kryptomenový priemysel, čo je podľa Hayesa aj bodom pekinskej stratégie, ako sa vysporiadať s problémom Číny s americkým dolárom.

Hong Kong je Hongkong, pretože je otvorený a Čína je uzavretá (aspoň v mnohých ohľadoch). Peking umožňuje Hongkongu existovať týmto spôsobom, pretože je pre neho výhodné mať kontrolovanú otvorenosť.

Hayes okrem iného uvádza, že Hongkong by sa mohol stať testovacím centrom, ktoré bude nasledovať západný svet a stane sa tak otvorený obchodu.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 20 700 USD podľa KMC.

Na celý blogový príspevok Arthura Hayesa sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream.

Related Posts

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...