Axie Infinity pumpuje 24 % za 24 hodin

Share This Post

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami po týdnech nejistoty po implozi FTX konečně trochu zeleně zablikal, některá jeho aktiva zaznamenávají lepší zisky než jiná, včetně blockchainového herního tokenu Axie Infinity (AXS).

Token AXS zaznamenal ve svém denním grafu dvouciferné zisky, přičemž jeho cena za posledních 24 hodin vzrostla o 23,83 %, v době psaní se token obchodoval za 8,39 USD, podle údajů CoinMarketCapu získaných 5. prosince.

Kromě toho Axie zaznamenal dvouciferné zisky také na svém týdenním grafu, kde za posledních sedm dní vzrostl o 29,45 %, protože digitální aktivum se snaží zotavit z kumulovaných měsíčních ztrát 22,31 %.

Token decentralizovaného financování (DeFi) zároveň zaznamenává masivní nárůst objemu obchodů, protože kryptoobchodníci se hrnou, aby využili volatility z předchozích týdnů a získali určitou návratnost svých investic .

Kromě toho tržní kapitalizace AXS zaznamenala příliv 131,33 milionů USD za jeden den, což v současnosti činí 806,86 milionů USD, což je nárůst o 16,28 % ve srovnání s 24 hodinami předtím.

Co stojí za cenovým skokem?

Růst ceny a objemu obchodů pro AXS přichází právě ve chvíli, kdy Axie Infinity oznámila svou „Axie Contributor Initiative“, pokrok ve své progresivní strategii decentralizace s komunitou Axie, která zahrnuje vytvoření týmu „Urban Planning“, komunitní rady a decentralizační komunitu. 

Těžký rok

Token AXS má za sebou těžký rok, protože obecný sentiment na medvědím trhu a širší makroekonomické faktory vyvíjely na měnu tlak především směrem dolů. Od 1. ledna se cena klesla o neuvěřitelných 91 procent. 

Nedávná iniciativa, která vedla k nárůstu obchodování s tokenem a jeho ceny, by však mohla poskytnout tolik potřebný impuls pro lepší nový rok.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....