Axie Infinity pumpuje 24 % za 24 hodin

Share This Post

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami po týdnech nejistoty po implozi FTX konečně trochu zeleně zablikal, některá jeho aktiva zaznamenávají lepší zisky než jiná, včetně blockchainového herního tokenu Axie Infinity (AXS).

Token AXS zaznamenal ve svém denním grafu dvouciferné zisky, přičemž jeho cena za posledních 24 hodin vzrostla o 23,83 %, v době psaní se token obchodoval za 8,39 USD, podle údajů CoinMarketCapu získaných 5. prosince.

Kromě toho Axie zaznamenal dvouciferné zisky také na svém týdenním grafu, kde za posledních sedm dní vzrostl o 29,45 %, protože digitální aktivum se snaží zotavit z kumulovaných měsíčních ztrát 22,31 %.

Token decentralizovaného financování (DeFi) zároveň zaznamenává masivní nárůst objemu obchodů, protože kryptoobchodníci se hrnou, aby využili volatility z předchozích týdnů a získali určitou návratnost svých investic .

Kromě toho tržní kapitalizace AXS zaznamenala příliv 131,33 milionů USD za jeden den, což v současnosti činí 806,86 milionů USD, což je nárůst o 16,28 % ve srovnání s 24 hodinami předtím.

Co stojí za cenovým skokem?

Růst ceny a objemu obchodů pro AXS přichází právě ve chvíli, kdy Axie Infinity oznámila svou „Axie Contributor Initiative“, pokrok ve své progresivní strategii decentralizace s komunitou Axie, která zahrnuje vytvoření týmu „Urban Planning“, komunitní rady a decentralizační komunitu. 

Těžký rok

Token AXS má za sebou těžký rok, protože obecný sentiment na medvědím trhu a širší makroekonomické faktory vyvíjely na měnu tlak především směrem dolů. Od 1. ledna se cena klesla o neuvěřitelných 91 procent. 

Nedávná iniciativa, která vedla k nárůstu obchodování s tokenem a jeho ceny, by však mohla poskytnout tolik potřebný impuls pro lepší nový rok.

Related Posts

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...

Zlato na steroidech? Korelace bitcoinu a zlata v roce 2023

Korelace mezi bitcoiny a zlatem se během roku 2023...