Generální ředitel a spoluzakladatel Alex Svanevik nedávno hovořil o růstu Nansen a zdůraznil, že společnost zaregistrovala více než 130 milionů adres a vzrostla o 30 % navzdory poklesu kryptoměn. Svanevik připsal velkou část svého úspěchu hodnotě blockchainových platforem, zejména těch založených na Ethereu.

Andrew Thurman, psychometrický technik z Nansenu, vysvětlil, že po šílenství s nezaměnitelnými tokeny (NFT) si Nansen uvědomil, že to bude pro společnost velká oblast.

„V důsledku toho si myslím, že jsme naše plány DeFi trochu zanedbali. Opravdu se však zaměřujeme na to, abychom tuto oblast znovu posílili a vyvážili ji pomocí NFT. Museli jsme si uvědomit, že náš cíl stát se super aplikací Web3 znamená, že NFT jsou důležité, ale nejsou jediné.

Vzhledem k tomu, že klientská základna Nansen stále roste, Thurman dodal, že firma rozhodně zaznamenává posun ve prospěch firemních klientů neboli business-to-business (B2B). Vysvětlil, že na konci roku bude mít Nansen s největší pravděpodobností více B2B výdělků než individuálních prodejů, což bylo loni přesně naopak. V důsledku toho Thurman řekl, že Nansen musí změnit svůj přístup, pokud chtějí expandovat a uspokojit rostoucí poptávku uživatelů.

Nové portfolio produktů

Thurman ve svém plánu růstu hovořil o vytvoření nového portfolia produktu, který zatím nebyl uveden na trh a který zákazníkům umožní sledovat svá aktiva napříč 40+ blockchainy a více než 400 decentralizovanými finančními (DeFi) platformami. Jedná se o nedávno oznámený výzkumný projekt s názvem Alpha.

Nansen, založená v roce 2020, je platforma pro analýzu blockchainu pro krypto experty a investory, která sleduje data a výzkum na Ethereu a dalších blockchainech. Kromě výzkumu je Nansen uznáván také pro indexové agregáty, jako je NFT-500, které sledují výkon 500 nejlepších kolekcí tokenů ERC-721 a ERC-1155. Loni v červnu Andreessen Horowitz do společnosti investoval 12 milionů dolarů.