Binance Coin BNB po novém BTC ATH vystřelil na 200 dolarů!

ZDROJ:KRYPTOMAGAZIN.SK

Nativní coin Binance Chain a stejnojmenné burzy dnes vystřelil na čtvrté místo v kapitalizacii. Překonal Cardano ADA, Polkadot DOT i XRP. Jeho maximální hodnota se zastavila těsně pod dvěma sty dolary na ceně 196 $. Stalo se tak necelý den poté, co Bitcoin překonal kulatou hranici 50 000 $.

BNB za posledních 24 hodin získal 45 % a za tento týden dokonce 55 %. To jsou opravdu slušná čísla a kolem sebe doslova nemá konkurenci. Podobné zhodnocení sice získal i DeFi token PancakeSwap, ale ten má 20x menší kapitalizaci.

4h BNB / USD - Binance
4h BNB / USD – Binance

Binance Coin (a stovky dalších kryptoměn) doporučujeme nakupovat právě na burze Binance. Jde o ověřenou směnárnu s milionem zákazníků a velmi nízkými poplatky. Ty si ještě snížíte o 5 %, pokud si vytvoříte nový účet přes >>> tento odkaz <<<. Získáte tak doživotní slevu!

Burzovním coinům se dnes daří

Je docela zajímavé, že dnes neletí nahoru pouze BNB, ale i kryptoměny dalších velkých směnáren. Huobi token vzrostl o 25 %, FTX token o 19 % a OKExChain o 25 %. To vše je výrazný nadprůměr.

Tento trend však nenásledují tokeny decentralizovaných burz, jako je Uniswap či Sushiswap.

Bitcoin dosáhl nového historického maxima a altseason pokračuje

Nové ATH BTC evidentně vlilo nový život do trhu s kryptoměnami. Většina z nich vzrostla o výrazně více procent než samotný BTC. Bublina s altcoiny se nafukuje čím dál více a je mnohem větší než ta Bitcoinová. Až tedy dojde k další větší korekci trhu, bude to pořádný krvák. Dejte si na to pozor!

Chcete vědět, jakou cenu musí Bitcoin dosáhnout, aby překonal kapitalizaci největších firem na světě? Vypočítali jsme to pro vás:

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.