Bitcoin překonal 50 000 $ – další zastávka MOON!

zdroj:kryptomagazin.sk

Trh s kryptoměnami dnes opět stoupá v čele s Bitcoinem, kterému se nakonec po dvou neúspěšných pokusech podařilo překonat kulatou hranici 50 000 $. Nové historické maximum se nyní nachází na ceně 51 750 $ a Bitcoin po proražení rezistence konsoliduje.

Dejte nám like na facebooku a nenechte si ujít naše zpravodajství.

Bitcoin za 50 000 $ – co bude dál?

Ale ještě neoslavujme. V minulosti se už mnohokrát stalo, že Bitcoin překonal silnou rezistenci, ale následně klesl zpět pod ni. Nyní je kritické, aby se nad 50k $ uzavřela daily a ideálně i weekly a monthly svíce.

1h BTC / USD - Bitstamp
1h BTC / USD – Bitstamp

Může vás zajímat: Lidé nechtějí svobodnou měnu, jakou je Bitcoin – říká prezident FEDu

Bitcoin těsně pod úrovní padesát tisíc konsolidoval cca 10 dní. Růst minulé pondělí nastartovala automobilka Tesla, která ohlásila nákup BTC v hodnotě $ 1,5 miliardy. Bez Elona by to všechno šlo o dost pomaleji, možná bychom ještě stále testovali hranici 40 000 $.

Tak jako tak, Bitcoin dnes opět ukázal svou sílu a mnohým fanouškům kryptoměn splnil sen. Cesta TO THE MOON pokračuje. Nedávno jsme se vás v anketě ptali, kde přesně ten Moon vlastně je a většina z vás hlasovala, že ho dosáhneme, až Bitcoin bude stát jeden milion dolarů. Takže má před sebou ještě velmi dlouhou cestu.

Pouze pro zajímavost, dosažením ceny 53 700 $ kapitalizace Bitcoinu překoná jeden bilion dolarů. To je 1 000 000 000 000 USD. Co myslíte, kdy to bude?

Kdy podle vás Bitcoin dosáhne bilionové kapitalizace?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Bitcoin, Bitcoin překonal 50 000 $ &#8211; další zastávka MOON!, TRADING11Přidej se do >>> VIP skupiny <<< a získej náskok před ostatními!

Chcete nakupovat Bitcoin přes internet? Doporučujeme najít si burzu, která vás neokrádá na skrytých poplatcích. My doporučujeme Binance. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.