Peter Schiff uznává, že Bitcoin jde na $100 000 a syn ho pořádně zahanbil: Toto je Schiff vs. Schiff

Peter Schiff uznává, že Bitcoin jde na $100 000 a syn ho pořádně zahanbil: Toto je Schiff vs. Schiff

Známý hater kryptoměn a propagátor zlata Peter Schiff dnes na twitteru zareagoval na Bitcoin. Ten totiž před několika hodinami překonal cenu 50 000 $. Peter připustil, že růst na 100 000 $ je nyní celkem pravděpodobný, ale jedním dechem dodává, že nakonec stejně padne na nulu, takže je to úplně jedno. Na konci tweetu doporučuje nákup zlata namísto gamblingu s kryptoměnami.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Schiff vs. Schiff – souboj dvou generací

Na to zareagoval jeho syn Spencer Schiff, který svého otce pořádně zahanbil. Následná výměna názorů pro Schiffa vůbec nedopadla dobře.

Peter vs. Spencer Schiff twitter

Může vás zajímat: Tato kryptoměna má neskutečný potenciál, a i po růstu o 100 % je hluboko pod cenou

Spencer Schiff se loni v krypto komunitě zviditelnil poté, co navzdory dobře míněným radám svého otce začal nakupovat kryptoměny. Na jeho tweet zareagoval velmi vtipně.

“Příští tweet: Nyní, když Bitcoin dosáhl 500 000 USD, pravděpodobně půjde i na milion, ale…” <ale nakonec stejně padne na nulu, pozn. redaktora>

Peter Schiff odpověděl, že taková budoucnost je krajně nepravděpodobná a Bitcoin určitě půl milionu nikdy nedosáhne.

Spencer mu nakonec připomněl jeho tweet z roku 2019, kdy totéž tvrdil o aktuální ceně 50 000 $. Peter Schiff se v něm smál Maxu Keiserovi, který pro rok 2018 predikoval právě tuto cenu. No… sekl se sice o něco přes dva roky, ale to je jedno.

To není poprvé, co Peter Schiff musel odvolat své předchozí prohlášení jen proto, aby udělal nové, o jeden level výše.

Chcete nakupovat Bitcoin? Nenechte si systémem ukrást jeho největší výhodu! Nevzdávejte se tak rychle anonymity. Zde najdete způsob, jak pracovat s Bitcoinem anonymně, aktualizovaný pro rok 2021:

Ako anonymne používať Bitcoin v rokU 2021? Nevzdávajte sa najväčšej výhody kryptomien!