Binance Launchpad – Služba, která ovlivní budoucnost kryptoměn

0

Binance je velmi úspěšným hráčem na poli kryptoměn. Za rok a půl svého provozu totiž tato burza překonala všechny ostatní a stala se královnou kryptoměnového prostoru. Méně se ví o službě Binance Launchpad, která má potenciál proměnit kryptoprostor. Dnes se podíváme na to proč a jestli je to pro kryptoměny dobrá zpráva. 

Co je to Binance Launchapad

Binance je expandující společnost, která proniká do všech oblastí kryptoměn. Není tak překvapením, že společnost rychle pronikla i do prostoru ICO. Binance Launchpad je totiž služba, která pomáhá novým projektům najít investory. V podstatě je celý proces velmi jednoduchý. Kdo chce dělat ICO, tak má možnost se zaregistrovat u Binance a pokusit se dostat na jejich Launchapad.

Nové ICO na platformě Binance – Celer Network – Off-chain scaling pro všechny blockchainy

Binance ovšem stojí primárně o to, aby spouštěla dobré projekty. Takže projekt projde hodnocením a pokud vše dopadne dobře, tak Binance spustí ICO na své standardizované platformě. Taková ICOs budou mít velkou výhodu právě proto, že se spojí s jednou z nejrespektovanějších entit na poli kryptoměn.

Pro ty, kdo chtějí dělat ICO, má tento způsob hned několik výhod. Jednak získají okamžitě zájemce z řad klientů Binance a druhak nebudou mít starosti s tím, jak samotné ICO provést, protože Binance vytvořilo standardizovanou platformu. Binance Launchpad je tak v podstatě formou startéru, který umožňuje vznik nových kryptoměn.

Je to správná cesta?

ICO investoři důverně znají problémy, které se nevyhnuly téměř žádnému ICO. Kolapsy služeb během ICO byly naprosto běžnou praxí. Nejistota, nejasné podmínky a složité procedury byly noční můrou investorů. A zde je první důvod, proč je dobře, že Binance aktivně vstoupila do tohoto prostoru.

Analýza Binance coinu – Technická analýza BNB – Fundament dokáže zázraky

Standardizovaný systém by totiž měl eliminovat nesmírně otravné problémy v průběhu ICO. Binance si také drží reputaci respektované burzy a do jisté míry si alespoň prozatím nemůže dovolit spojovat své jméno s projekty, které budou vyloženě špatné, anebo rovnou scamy. Tento krok tak nutně povede ke zvýšení kvality nových ICO. Binance totiž na tu kvalitu budou tlačit, aby nebylo jejich jméno poškozeno.

Odzkoušení Launchpadu na projektech Bittorent a Fetch.ai (oba byly vyprodány v řádech minut a oba následně získali 4x na ceně) ukázalo, že o ICO je nejen zájem, ale v případě zvýšení důvěry zaštítením se známou institucí je tento zájem opravdu veliký. Stále jsme daleko od šílenství v roce 2017 a většina ICO bude stále selhávat. Binance ovšem ukazuje, že se chystá ICO trh profesionalizovat a to je dobře.

Co číst dále?

Formácia vlajka – Ako ju spoznať na grafe a čo vlastne znamená?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na