Binance spouští nové ICO Celer Network – Off-chain scaling pro všechny blockchainy

Share This Post

Je tomu již téměř rok, co jsme vám přinesly analýzu nadějného projektu Celer Network. Ten se ukázal jako nadprůměrný v prostředí ICO. I díky tomu si jej pod křídla vzala největší kryptoměnová burza Binance.

Celer jako Ligthing Network

Celer Network je nově vznikající projekt, který si vybral opravdu velké sousto. Cílem projektu je totiž vytvořit technologii, která umožní scaling všem kompatibilním blockchainům. Toto zrychlení bude fungovat na bázi off-chain služeb.

Kompletní analýza projektu – ICO Analýza Celer Network – Off-chain řešení pro všechny blockchainy

To je v podstatě velmi podobné jako Lighting Network na Bitcoinu pouze s tím rozdílem, že by tento způsob scalingu měl být aplikovatelný na všechny kompatibilní blockchainy. To je samozřejmě předsevzetí tvůrců projektu, které je ovšem stále velmi daleko.

Projekt Celer Network je a byl nadějným i kvůli velmi silnému týmu. A burza Binance tyto kvality ocenila, protože se rozhodla, že token vydá na své platformě pro ICOs. Pravděpodobnost úspěšnoti takového ICO se tak kategoricky zvedá, když je zaštítěno jednou z nejvýznamnějších institucí v krypto prostoru.

Propojení architektur

Zajímavé je, že Celer Network využívá spojuje dvě různé architektury. Na jedné straně má být využíván pro blockchainy a na druhé straně pak vytváří postranní kanály založené na DAG technologie (IOTA či NANO). Celer Network tak má dobře našlápnuto a spojení s Binance přidává tomuto projektu na hodnotě.

Investování do ICO – Jak investovat do ICO v medvědím trhu

Oproti privátnímu prodeji budou tokeny CELR také téměř dvakrát levnější, protože privátní prodej proběhl ještě v době výrazně vyšších cen kryptoměn. Nakupující tak budou mít šanci získat tokeny tak trochu ve výprodeji. ICO jsou ovšem extrémně rizikové investice a nikdo vám nikdy nezaručí, že na nich vyděláte.

Cena Binance coinu (BNB) také roste s ohledem na to, že všechny mince se dají nakupovat na Binance platformě pouze za BNB, což žene cenu BNB nahoru. Projekty vydané na Binance mají také poměrně velkou úspěšnost. Cena tokenů Bittorent a Fetch.AI po prodeji na Binance vstoupla čtyřnásobně. To ovšem nemusí být pravidlo a může se jednat o jistý efekt „novoty“.

Prodej tokenů CELR bude začínat 19.3. a to v 14:00 UTC. Prodej na Binance je dělán formou, kdo dřív přijde. To znamená, že kdo bude rychlejší, ten získá tokeny. Předchozí prodávané tokeny byly např. u Fetch.ai pryč v řádu minut a Bittorent token by se prodal v řádu vteřin, ale technické obtíže prodloužily tuto dobu na 15 minut.

Co číst dále?

Nebezpečí recese – Centrální banky na ní nejsou připraveny a hrozí i záporné úrokové sazby!

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...