Binance spouští další staking akci s odměnou 34,79 % APY! – Využij možnost pasivního příjmu

ZDROJ:KRYPTOMAGAZIN.SK
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Největší kryptoburza Binance oficiálně spouští v pořadí již pátou promo akci s názvem “High-Yield Staking Offer”. V podstatě jde o formu stakingu s velmi zajímavým ziskem. Binance nabízí na staking tyto coiny: OGN, CELR, ROSE, RAMP, IOTX a KNC. V případě této nabídky Binance nabízí až 34,79 % APY.

Akce nabývá platnosti dne 15. června o 23:59.

Staking s formátem uzamčení – zde platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten získá výhodu.

Období kalkulace úroků – Toto období vstoupí v platnost od půlnoci dne uzamčení pozice až do konce platnosti akce.

Jak začít Stakovat a vybírat zisk?

Nemáte ještě vytvořený účet na burze Binance? Vytvořte si ho přes >>> tento odkaz <<< a získáte 5 % doživotní slevu.

Čas vyplácení úroků bude probíhat na denní bázi.

Binance staking odměny
Binance staking odměny

Uživatelé, kteří se rozhodnou zapojit to této akce, mohou svá aktiva sledovat v části “Wallets> Earn> Locked Staking> Locked.

APY se bude aktualizovat na denní bázi na základě odměn za staking na daném řetězci a také bude závislé od zobrazení stránky v daný den.

Produkty “Locked Staking” budou odblokovány 1 den.

Co se týče často kladených otázek, tak uživatelé mají možnost rozhodnout se, zda mají zájem o vyplacení. V tomto případě se jistina vrátí na spotový účet a od této hodnoty se odečte distribuován úrok. Vzhledem k rozdílnému časovému pásmu je doba zaevidování tokenů přibližně 48 až 72 hodin.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.