Druhá největší německá burza spouští aplikaci pro obchodování kryptoměn

crypto germany exchange

Dle oficiálního oznámení, druhé největší burzy cenných papírů v Německu, Boerse Stuttgart Group, spustili aplikaci Bison. A to nejdůležitější, obchodují se zde kryptoměny.

Silné zázemí

Webová stránka aplikace uvádí, že software byl vyvinut společností FinTech Sowa Labs – dceřiná společnosti Boerse Stuttgart Digital Ventures.

Cílem vývojářů aplikací je usnadnit přístup ke kryptoměnám i konzervativním investorům, kteří jsou zvyklí používat tradiční trhy.

Bison-trading-app

Prozatím základní výběr kryptoměn

V současné době aplikace umožňuje zdarma obchodovat Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Ripple. Pro vkládání depozitu bude sloužit platforma Blocknox. Boerse Stuttgart také spolupracuje s externím bankovním partnerem SolarisBank, který bude zpracovávat platby v eurech a poskytne další služby.

burza, Druhá největší německá burza spouští aplikaci pro obchodování kryptoměn, TRADING11

Použitelná nejspíše až na konci roku

Ihned po uvedení do provozu bude společnost Bison k dispozici pouze v Německu a její služby poběží od 6:00 do 12:00. Gigant však vysvětlil, že plánuje rozšířit obchodování na plných 24 hodin denně. Přístup pro obyvatele jiných evropských zemí bude možný na konci roku 2019. Podpora většího počtu kryptoměn “až v budoucnu”, tvrdí.

Co číst dále?

Legalizace CBD v USA – Blíží se růst cen konopných akcií?

Zdroj: heise.de