Bitcoin analýza – Rezistence nás nepustí výše – Může přijít otestování supportu

zdroj:kryptomagazin.sk

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Během víkendu se nám to opět začalo na trhu sypat. Naštěstí spadl pouze Bitcoin. A to pro zatím pouze mírně ze 60 000 USD na 57 000 USD. Proč altcoiny začaly růst a co očekávám od Bitcoinu? Co nám ukazuje Bitcoin analýza?

Bitcoin analýza – Věnujme mu pozornost, možná spadne!

Podle grafu můžeme jasně usoudit, že už nějaký ten týden BTC konsoliduje mezi rezistencí a supportem. Jinak nazváno i konsolidace mezi S / R. Něco takového vzniká při oslabení trhu, kdy ani nakupující a ani prodávající nemají dostatečnou sílu. Druhá možnost vzniká při vysokých objemech, kdy je na trhu nerozhodnost. Jelikož objemy nyní nejsou vysoké a celkově trh vypadá jako by se chystal usnout, tak berme spíše první možnost jako reálnou.

Bitcoin, Bitcoin analýza – Rezistence nás nepustí výše – Může přijít otestování supportu, TRADING11
Bitcoin analýza S / R

Po větším růstu Bitcoin ztratil sílu a má problém růst. Nevylučoval bych, dokonce bych i souhlasil s názorem, že aktuálně na trhu převládá korekční struktura, v níž se připravuje kapitál na další jízdu. Představovat si pod tím můžeme pokračování růstu například na 70 000 USD.

Využij pouze do konce tohoto měsíce 50% slevy na všechny naše produkty.

Kdy přijde růst a za jakých okolností?

Bitcoin, Bitcoin analýza – Rezistence nás nepustí výše – Může přijít otestování supportu, TRADING11
Bitcoin analýza – break out

Pro začátek nového trendu potřebujeme nyní vidět zlomení jedné nebo druhé klíčové hladiny. Dokud nedojde právě k tomuto momentu, tak můžeme bez problémů i několik týdnů konsolidovat. Viděli jsme něco podobného už v minulosti, hlavně na altcoinech, kdy se několik měsíců čekalo na pohyb.

Přečtěte si i další analýzu od kolegy Jaroslava: ANALÝZA – Bitcoin (BTC) má po menším výprodeji, máme se obávat?

Bullish nebo bearish?

Podle mého názoru je trochu od věci v tomto téměř až fomo marketu očekávat pokles. Nebo tam hodit nějaký short. Jelikož jsme v bullish trendu tak preferuji otevírání pouze long obchodů a pozic. Shorty už několik měsíců neřeším. Samozřejmě trh se může vrátit zpět na 30 000 USD a vytvořit velkou paniku. Stejně tak způsobit ztráty na účtu. S tím by ale měl počítat každý, protože obchoduje na burze. Proto ochrana účtu v jakékoli podobě je základ. Například stoploss a maximální drawdown.

Připravili jsme pro vás i video analýzu:

S příchodem jara a velikonoc jsme si pro vás připravili velké překvapení. Všechny naše trading produkty budou až do konce dubna v 50% slevě. Bitcoin v roce 2021 rekordně roste, altcoiny jsou na tom podobně a my nyní máme jedinečnou příležitost zhodnotit naše peníze. Něco takového se už nemusí opakovat.