Bitcoin čeká asi třetí týdenní close kolem 36 000 USD – Co bude dál?

Bitcoin BTC raw gold
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin (BTC) se stále zdržuje v blízkosti Point of Control a tržní rovnováhy, která je v blízkosti 36 000 USD. Tudíž je velmi pravděpodobné, že třetí týden v řadě zavře u řečené hladiny. To nám fakticky říká, že na trhu panuje pěkná rovnováha sil, kdy nemá převahu ani jedna z účastněných stran, které na trhu posledních pár týdnů operují.

Mohlo by vás také zajímat: CEO burzy eToro – “Bitcoin je králem kryptoměn a zůstane zde navždy!”

Pokud ovšem sledujete i makroekonomické zprávy, víte, že v týdnu byla zveřejněna nová inflační data. Z dat vyplývá, že květnová inflace dosáhla horentních 5 %. Inflaci o 5 % Bitcoin ještě nikdy nezažil. Je tedy možné, že vyšší inflace s trhem zamává? Na dnešním streamu v 19:00 na kanálu Bitcoin skupina si tedy rozebereme makroekonomický kontext, trh BTC, Altcoin Index a zlato.

BTC
Zdroj: tradingview.com

Mohlo by vás také zajímat: Analýza VORTECS™: Indikátor, při němž LUNA, MATIC, EGLD a SAND obvykle dosáhnou zisku 10 %!

StormGain

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.