Bitcoin překonal 17 000 $! Dosáhne-li této úrovně, v prosinci bude na historickém maximu

0
Bitcoin překonal 17 000 $! Dosáhne-li této úrovně, v prosinci bude na historickém maximu

Bitcoin v posledních šesti týdnech všem převedl svou sílu. Skeptici ještě nedávno tvrdili, že nad 10 000 $ je již příliš drahý a další růst už bude velmi pomalý. Možná bude trvat roky, než dosáhneme historického maxima! Říkali…

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Nic takového se však nakonec nestalo. Bitcoin na začátku října začal růst a roste dodnes. Před několika hodinami dokonce překonal 17 000 $ a dosáhl nového maxima 17 100 $ (Bitstamp).

Mining je opět lukrativní! Zde jsou TOP rady na těžbu malých coinů

Bitcoin za poslední týden - 1h graf
Bitcoin za poslední týden – 1h graf

Bitcoin by si měl dát menší přestávku

To je skvělý výkon, který jasně dokazuje, jaký obrovský potenciál má tato kryptoměna. I když, traderům dělají tyto pohyby vrásky na čele. Bitcoin roste extrémně rychle už šest týdnů a nechal v slzách každého, kdo v září ještě čekal na vyplnění CME Gapu na 9600 $.

Šest týdnů prudkého růstu ale znamená, že se dostal do překoupené zóny. Divergence na volume, RSI či MACD spolu s Fear & Greed a TradingView indikátorem naznačují, že chamtivost na trhu je obrovská a lidé se brzy popálí.

Aby tento růst alespoň trochu dával smysl, měla by přijít korekce. Na tomto webu již delší dobu varujeme, že ten dump přijde. Může to být zítra, nebo v lednu. I během toho největšího bullrunu jsme přece byli svědky mnoha korekcí…

Pokud bude Bitcoin dále stoupat, vláda jej zakáže! – tvrdí legenda Ray Dalio

Bitcoin na weekly grafu bojuje s druhou silnou rezistencí

Podle weekly grafu nevypadá o nic lépe. Šest vysokých zelených svící za sebou opravdu nevěstí nic dobrého. Tento rok jsme jich viděli už i sedm, to se však Bitcoin sápal nahoru po březnovém korona-propadu. Je možné, že i tentokrát jich vykreslí sedm, možná dokonce osm, protože HYPE je opravdu velký.

Rezistence na weekly grafu Bitcoinu
Rezistence na weekly grafu Bitcoinu

Nicméně momentálně se nacházíme v silném resistentním pásmu, které Bitcoinu v roce 2017/18 zlámalo vaz. Oblast mezi 16 – 17 tisíci dolary je historicky velmi silná a tradeři v ní měli tendenci prodávat. Něco podobného vidíme i tentokrát, když mnoho obchodníků hlásí, že už uzavřelo většinu svých Bitcoinových pozic.

Euforie ale Bitcoin nakonec může v pohodě zachránit. Nikdo už teď nechce prodávat za 13 – 14 tisíc dolarů, všichni totiž vědí, že přijde historické maximum.

Aby Bitcoin mohl jít dál, musí z rezistence, kterou nyní testuje, udělat support. Ideálně v ní několik týdnů konsolidovat, a pak někdy v prosinci dosáhnout nového historického maxima.

Chcete vydělat na kryptoměnách? Přestaňte gamblovat a začněte obchodovat!

Nakupovat nyní je čistý gambling. Pokud nechcete gamblovat, ale máte zájem spíše o seriózní trading, využijte volatility na trhu a vyzkoušejte na dva týdny naši VIP skupinu. Pravidelně v ní publikujeme analýzy Bitcoinu a dáváme tipy na 12 – 16 zajímavých altcoinů týdně. Pokud máte zájem o naše analýzy, nyní je můžete vyzkoušet se slevou 33 %.

Včera jsme zveřejnili jednu VIP analýzu ZDARMA, mrkněte na ni:

Analýza BTC, STRAT, SC, DCR, MAID – kde je ďalší target Bitcoinu?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na