Bitcoin SV pumpu způsobili boti – tvrdý pád začíná

0
craig_wright

O úterní MEGA pumpě kryptoměny Bitcoin SV jsme už psali několikrát. Od začátku nám to přišlo velmi podezřelé a měli jsme pravdu. Zatímco největší růst iniciovalo vykoupení celého prodejního orderbooku na páru BSV/BTC na Bitfinexu, následné pohyby již byly v rukou botů. Největší objemy BSV zaznamenal na neznámých směnárnách – a to znamená jediné. Připravme se, tento pád bude drsný.

Po úterním altcoin rallye již většina kryptoměn začala korekci. Zatímco etablované coiny jsou pouze mírně v červené zóně, BSV už ze svého ATH (430 $) klesl o celou jednu třetinu na současných 290 $. Je v dvouciferných červených číslech a na čtvrtém místě v kapitalizaci ho vystřídal Bitcoin Cash.

4h BSV/USD - Bitfinex

Celkově tak ztratil 50 % zisků, a to jen potvrzuje naše vyjádření. Bitcoin SV je scam! Pokud chcete, nakupujte ho na vlastní riziko, když se nic neděje a je dole. Je dost možné, že ještě přijde další pumpa. Ale jinak se ho raději vyvarujte.

Mohlo by vás zajímat: Prezident Maduro vdechl nový život do venezuelské kryptoměny Petro

Propad nyní bude s největší pravděpodobností pokračovat a po čase se vrátí na svou původní cenu v rozpětí 80–120 $.

Zajímavé je, že i během největšího rallye byly objemy na párech s BSV minimální. Podle některých zdrojů se v největším hype zobchodovaly coiny s celkovou hodnotou 36 milionů dolarů. Coinmarketcap přitom ukazoval až 7miliardové volume, což je samozřejmě naprostý nesmysl. Toto volume BSV dosáhl díky shit směnárnám, které spustily své boty a uměle ho nafoukly do absurdních rozměrů.

Nezmeškejte dnešní LIVE Trading! V 16:00 se uvidíme na BitLinku.

>>>LIVE Trading 2.0 – Dva dny po pumpě – Bude následovat otočka?<<<

A slovo „absurdních“ je opravdu příhodné, protože sedm miliard je více než celková kapitalizace BSV. Jak napsal Dalmas Nhetich, toto je recept na katastrofu.

A katastrofa už přichází. Užijme si tedy volný pád BSV a buďme zvědaví, co za koniny bude postovat Craig Wright na svém Twitteru. Určitě něco ve stylu:

„Toto je akce špatných proponentů Bitcoinu a Bitcoin Cashe! Ale pravdu neumlčí. Dostal jsem přístup ke svému milionu BTC. Nakupujte, protože za chvíli jdeme na 10000 $!“

Nebo něco podobného…

Co číst dál?

Bitcoin SV je EXIT SCAM! – Křičí skeptici při pohledu na 100% pumpu

avatar
  Subscribe  
Upozornit na