Block, dříve Square, umožní uživatelům darovat BTC na svátky pomocí Cash App

Share This Post

Digitální platební společnost Block, dříve nazývaná Square, oznámila, že uživatelé Cash App budou moci během prázdnin obdarovat přátele a rodinu kryptoměnami i akciemi.

Podle úterního tweetu Cash App uvedla, že její uživatelé (zhruba 40 milionů měsíčně) mohou poslat jen 1 dolar v bitcoinech (BTC) nebo akciích jako dárek stejným způsobem, jakým posílali hotovost. Platební společnost se připojuje k ostatním, včetně PayPal a Coinbase, a umožňuje uživatelům posílat kryptoměny jako platby nebo dárky třetím stranám.

Vyzkoušej náš produkt VIP signály! Co v něm najdeš? Kompletní přehled, analýzy a signály na 50 párů. Každý den pro tebe naši tradeři připravují kompletní náhledy do jejich aktuálně otevřených obchodů. Zároveň získáš přístup na pravidelné streamy a webináře zcela zdarma. >>> Chci koupit VIP členství <<<.

Přečti si také: Nový rekord – síť BTC zpracovala za den 31 miliard dolarů v transakcích

Studie společnosti BlockFi

Studie vytvořená společností BlockFi ukázala, že mnoho Američanů by bylo ochotno přijmout kryptoměny, včetně BTC, Etherea (ETH) a Dogecoinu (DOGE), jako dar o letošních svátcích. Stejný průzkum však odhalil, že většina respondentů neměla dovednosti pro převod kryptoměn. Mnoho kritiků připisuje zasílání BTC nováčkům jako součást důvodu, proč se od roku 2009 ztratilo tolik coinů.

Jiné projekty přijímají o prázdninách dary v kryptoměnách na pomoc těm, kteří to potřebují. Poskytovatel fintech Unbanked začátkem tohoto měsíce oznámil, že umožní darování kryptoměn pro Toys for Tots, program provozovaný námořní pěchotou Spojených států amerických, který sbírá hračky a distribuuje je znevýhodněným dětem. Kromě toho platformy jako Giving Block umožňují neziskovým a charitativním organizacím přijímat dary v kryptoměnách.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....