Brandon Kelly – Revoluční indikátor z kryptoměnového světa

graf burza obchod update
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Brandon Kelly je poměrně nový a dalo by se říci z části revoluční koncept, co se obchodování týká.  Pokud vás zajímá, co vlastně BK je a jak se obchoduje, věnujte pozornost tomuto článku.

Co je indikátor Brandon Kelly – BK?

Jde o poměrně nový indikátor a k obchodování se používá od roku 2017. Je pojmenován po svém vynálezci Brandonovi Kellym a patří mezi nejlepší indikátory při swing tradingu (1H a 4H) a využívá zejména klouzavé průměry.

Je vytvořený spojením tří různých klouzavých průměrů (MA 7, MA 77 a MA 231). Může jít o propojení jakýchsi magických čísel (231 je použito z Fibonacciho čísel). Co se týče MA 231, je třeba zmínit, že jako indikátor se vám zjeví tento klouzavý průměr jako zvýrazněná šedá oblast (ne jako čára).

Jak obchodovat BK?

Nejčastěji se využívá na 4H, 1H nebo na 353 minutách (velmi specifický time frame, ale mnozí profesionální obchodníci tvrdí, že funguje velmi dobře). No a nyní pravidla k obchodování tohoto indikátoru.

Pokud vám klouzavý průměr MA 7 protíná zespodu MA 77, tak je čas na vstup do long pozice. Pokud je to naopak (MA 77 protíná zespodu MA 7), tak je pochopitelně čas na výstup.

Stejně to platí i v případě MA 7 a MA 231. Pokud MA 7 protíná zespodu MA 231, je čas na vstup. Naopak vystoupit z obchodu byste měli, pokud MA 231 protíná zespodu MA 7.

A samozřejmě, že to platí i u MA 77 a MA 231. Pokud MA 77 protne zespoda MA 231, tak je čas na vstup, a pokud se stane opak, tak na výstup. Tato strategie by mohla fungovat naprosto perfektně. Jenže všechno má nějaké to své ale…

Při obchodování všech indikátorů, nejen indikátoru BK, je podstatné mít stále ty správné analýzy a informace. I o to se stará náš portál trading11.com, kde pro vás připravujeme denně ty nejaktuálnější zprávy z finančního světa (nejen kryptoměn).

Ale, BK funguje pouze v bull runu!

Nemůže být všechno úplně jednoduché. A platí to i u BK. Tento indikátor totiž platí pouze v bullrunu. Při pohybech do boku nebo během klesání nám příliš BK k užitku není. V uptrendu je však tento indikátor opravdu velmi úspěšný. Jde tedy jen o pozice long (short naprosto minimálně ideálně vůbec). Obchoduje se tak pouze vstup do long pozice a výstup z ní.

Samotné hladiny klouzavých průměrů působí jako supporty a rezistence (podle toho, zda se cena nachází nad nebo pod daným klouzavým průměrem). Stejně tak je třeba si dávat pozor na fake breakouts (musí být pořádné objemy!). Dalším pravidlem je, že pokud se dostane celý graf pod MA 231, tak je to silný bearish znak, a proto se neobchoduje. Při metodě BK se graf prostě musí držet nad MA 231 (která slouží jako nejsilnější support), jinak tento indikátor nefunguje.

Závěr

I přestože se jedná o poměrně nový indikátor, má své výsledky (hlavně tedy v bullrunu). U Brandon Kelly indikátoru je třeba si být jistý, v jakém trendu se nacházíme, a až poté jej využít k obchodování. Ideální time frames jsou následně 1H a 4H (nebo velmi specifických 353 minut).

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.