Bitcoin a ostatní kryptoměny budou v EU pod přísným dohledem – Přichází nový návrh

Bitcoin a ostatní kryptoměny budou v EU pod přísným dohledem - Přichází nový návrh
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Evropská komise předložila nový návrh, podle něhož mají být zablokovány všechny anonymní směnárny na kryptoměny a BTC. Má se tak omezit praní špinavých peněz.

Všechny subjekty, firmy a fyzické osoby, které pracují s kryptoměnami. Hlavně ty, které nabízejí možnost nákupu a prodeje kryptoměn, budou s velkou pravděpodobností na území EU pod větším dohledem. Evropská komise plánuje předložit návrh, který výrazně zpřísní regulaci kryptoměn.

Podle tohoto návrhu musí poskytovatelé služeb v oblasti obchodování kryptoměn a BTC od zákazníka získat hlavně číslo bankovního účtu, jméno a příjmení. A další důležité informace, na základě nichž případná kontrola nebo inspekce dokáže identifikovat majitele peněženky.

Přečti si také: Bitcoin spadl pod 30 000 USD – Toto letní období patří k nejhorším v celé historii kryptoměn

Jaké regulace platí nyní pro nákup BTC?

Aktuálně jediná podmínka, která platí pro poskytovatele krypto služeb v oblasti změny kryptoměn, je verifikace klienta, který koupí nebo prodá kryptoměny nad částku 1 000 EUR. Všechny transakce nad tuto hodnotu mohou být schváleny pouze tehdy, pokud klient poskytne ověření pomocí KYC. I v tomto případě je to dosti sporné. Již dříve se spekulovalo, zda nebude rozumnější snížit tuto hranici na 0 USD. Úřady by tak lépe dokázaly identifikovat případného výtržníka, který je obviněn z trestného činu.

Na burze Binance, abyste mohli obchodovat, nepotřebujete zatím verifikaci KYC. Zároveň se jedná o ověřenou burzu, která funguje roky, a má velmi nízké poplatky. Vytvoř si účet přes náš link a začni obchodovat již nyní s 5% slevou na poplatcích. 

»» Začít obchodovat na Binance ««

Mohlo by tě také zajímat: Jak obchodovat Bitcoin v horších časech? Tato strategie dokáže generovat slušné zisky

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.