Platíte kryptoměnami? Mastercard oznamuje velkou spolupráci, která vám tento proces usnadní!

Platíte kryptoměnami? Mastercard oznamuje velkou spolupráci pro projekt, který vám tento proces usnadní!
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Jeden z velkých světových platebních gigantů Mastercard oznámil skvělé novinky. Společnost přijde se zcela novým vylepšeným karetním programem pro krypto peněženky a burzy, jehož hlavním cílem bude optimalizace převodu kryptoměn na fiatové měny. Program bude ve velkém měřítku využívat stablecoiny na čele s USD Coinem.

Projekt podpořili významní partneři

Hlavním očekáváním projektu je zejména zvýšit spokojenost zákazníků, kteří získají větší flexibilitu při používání karty Mastercard. Projekt získal významnou podporu od velkých kryptoměnových a finančních společností, jako jsou například Circle, Paxos, Evolve Bank & Trust, BitPay, Apto, i2c Inc a mnoho dalších.

Platíte kryptoměnami? Tak si přečtěte další zajímavé zprávy o společnosti Mastercard: MasterCard chystá podporu plateb kryptoměnami! Miliarda lidí získá přístup k BTC a dalším coinům

Spolupráce Circle - Mastercard. Zdroj: Google
Spolupráce Circle – Mastercard. Zdroj: Google

Může vás zajímat: Bitcoin spadl pod 30 000 USD – Toto letní období patří k nejhorším v celé historii kryptoměn

Aktuální stav karetních platebních systémů je poměrně omezený, neboť poskytuje pouze platby prostřednictvím fiatových měn, jako jsou dolar či euro. To představovalo pro platební společnosti poměrně velký problém, protože musely provádět konverzi měn. Nový projekt ohodnotil i výkonný viceprezident pro digitální aktiva Mastercard Raj Dhamodharan.

“V současnosti mnoho společností nedisponuje vlastní infrastrukturou na konverzi kryptoměn na standardní měny, a my jim to výrazně usnadníme.”

Masivní využití stablecoinů

Společnost Mastercard dosáhla výsledku, který odráží kooperaci s již zmíněnými společnostmi, jako jsou Circle s jejich stablecoinem USDC nebo Paxos Standard, jenž zastupuje stablecoin PAX, který je krytý americkým dolarem.

Mohlo by tě také zajímat: Těchto 7 faktorů vystřelí v blízkém období cenu Bitcoinu nahoru – tvrdí populární Anthony Pompliano

Pilotní řešení tedy bude ve významné míře využívat stablecoiny USDC a PAX k usnadnění konverze při krypto platbách.

Strategický ředitel společnosti Circle Dante Disparte uvedl:

“Spolupráce mezi společnostmi Circle a Mastercard dokazuje, že digitální měny kryté dolarem, jako je například USDC, hrají významnou roli při zefektivňování plateb a mohou výrazně usnadnit ekonomické aktivity pro společnosti a podniky po celém světě.”

Nepromeškej naše další zpravodajství a přihlas se k odběru novinek (návod najdeš zde). Nezapomeň nás také sledovat na našem facebooku.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.