Těchto 7 faktorů vystřelí v blízkém období cenu Bitcoinu nahoru – tvrdí populární Anthony Pompliano

zdroj: kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin po dnešním propadu pod důležitý support 30 000 USD vyvolal obavy a mnoho otázek, zda se podíváme až na 20 000 USD. Co je za tímto poklesem je aktuální sporné. Analytici se domnívají, že za současným poklesem mohou být negativní makro fundamenty. Jak jsem již zmínil většina analytiků vidí současný stav velmi negativně a očekává další pokles. Výjimkou je však názor známé postavy ze světa kryptoměn a zakladatele Morgan Creek Digital Assets Anthonyho Pompliana. Ten uvedl, že jsme blízko býčího útoku.

Bude Bitcoin růst po tlaku Delta varianty?

Anthony Pompliano vidí blížící se nebezpečnou mutaci Covidu-19 Delta jako čas nato, aby vlády zavedly agresivněji měnové stimuly.

“Historie není nutně ukazatelem budoucnosti, ale je těžké představit si scénář, v němž bychom v případě druhé a třetí vlny nebyly svědky agresivnějších měnových stimulů. Pokud by se to událo, pravděpodobně bychom byli svědky toho, že by aktiva začaly růst. “

Může vás zajímat: [HOT] Velké zákazy Bitcoinu po celém světě pokračují – Indie tvrdě zakročila vůči krypto burzám!

Pompliano dále poznamenal, že cesta vede přes 7 důležitých po sobě jdoucích etapách.

Sedm potenciálních etap, které nás čekají v souvislosti s novým variantou Delty, zamlžuje naději na obnovu.  Zdroj: Anthony Pompliano Newsletter
Sedm potenciálních etap, které nás čekají v souvislosti s novým variantou Delty, zamlžuje naději na obnovu. Zdroj: Anthony Pompliano Newsletter

Očekává se silný tlak

Tyto zajímavé vyjádření přišly právě v době, kdy všechny riziková aktiva v čele s  BTC zaznamenaly pokles. Jinak tomu nebylo ani v případě tří indexů na Wall Street – S & P 500, Nasdaq Composite a Dow Jones. Všechny zaznamenaly nejvyšší pokles za poslední týdny. Dokonce i největší konkurent BTC, tedy zlato. V jeho případě byl v jednom momentě pokles až na úroveň 1 795,12 USD. Následně však přišlo zotavení na 1 812,45 USD.

Bitcoin se v pondělí propadl spolu s americkým akciovým trhem.  Zdroj: TradingView.com
Bitcoin se v pondělí propadl spolu s americkým akciovým trhem. Zdroj: TradingView.com

Investoři se na základě tohoto zemětřesení zalekli a přesunuli své prostředky do bezpečnějších přístavů jako například americké státní dluhopisy.

Přečti si také:  Jak obchodovat Bitcoin v horších časech? Tato strategie dokáže generovat slušné zisky

Trh se vysloveně lekl nové Delta varianty, která s největší pravděpodobností znovu nastartuje země k tomu, aby byly znovu zavedeny omezení hospodářské aktivity.

“Doufali jsme, že vakcíny proti Covidu nám zajistí konec hry. Nyní se však investoři dívají zejména na UK, kde jsou počty nakažených stále vyšší a vyšší, “ uvedl Mohammed Kazy, portfolio manažer v Union Bancaire Privée.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.