Cardano analýza – cena se nachází v akumulační zóně, na růst si však počkáme

Share This Post

Cardano se nachází v sideway struktuře po úspěšném proražení rezistence předešlé korekční struktury. Cena momentálně formuje potenciální 123 bottom formation pattern, který však ani zdaleka není potvrzen. Cena stále drží předchozí minimum a pokračuje stranou. Jaké hladiny je třeba sledovat?

Pokud ADA neudrží bod 3, dalšími supporty budou hladiny 1,20 $ a 1,00 $. Pod ty by už cena neměla spadnout. Celou tuto zónu však považujeme za akumulační a to i v případě, že spadneme na zmíněné supporty. Podobně jako u Bitcoinu, i zde platí, že skutečný růst může přijít až později.

Cardano v akumulační zóně
Cardano v akumulační zóně. Zdroj: TradingView

Začátečník? Nevadí! V naší VIP skupině se kromě prvního nákupu kryptoměn naučíš ziskově obchodovat na burze a staneš se profesionálním obchodníkem. Čeká tě více než 15 kurzů a 200 hodin vzdělávání. Navíc v rámci členství získáš kompletní přístup k 50 analýzám a všem našim otevřeným obchodům. To vše jen od 40 EUR na měsíc. >>> Objednat VIP členství <<<

Mohlo by tě zajímat: Silvestr ve virtuálním světě není žádný problém – plánuje ho Decentraland!

Cardano v akumulační zóně

Pokud se ceně podaří udržet bod 3, tak v první řadě nás bude zajímat rezistence na hladině bodu 2 na hodnotě 1,60 $. Dokud cena nepřekoná tento bod, nebude sideway pohyb definitivně ukončen. Stále tedy cena pokračuje sideway a nevíme, kdy bude tato struktura ukončena, dokud k tomu reálně nedojde.

Z hlediska technické analýzy je pásmo 1,45 $ až 1,00 $ velmi silné supportní pásmo a v první polovině roku 2021 se převážně obchodovalo právě na tomto intervalu. Proto je dost možné, že Cardano je z dlouhodobého hlediska na dně, respektive blízko dna. Než však nastane reálný rostoucí trend, může to ještě značnou dobu potrvat.

Mohlo by tě zajímat: Jak vidí budoucnost kryptoměn šéf burzy FTX a zároveň nejbohatší člověk tohoto odvětví?

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...