Síť Cardano prožívá zřejmě jedno z nejúspěšnějších období ve své historii. Sice se spuštění inteligentních kontraktů neobešlo bez problémů, úspěch se přesto dostavil. Podle populárního influencera a kryptoanalytika Coin Bureau, budeme svědky největší inovace od spuštění ETH.
Přečti si také: EU se rozodla investovat 177 miliard do technologie blockchainu
Cardano spustí masivní vlnu inovací
Coin Bureau je přesvědčen o obrovském úspěchu Cardana, které spustí vlnu masivních inovací, které budou připomínat časy začátků sítě ETH. Obrovské příležitosti přicházejí zejména pro decentralizované aplikace, které zažívají boom spojený s neustálým vývojem.
„Aktuálně jsme na pokraji další exploze v oblasti kryptoinovácií, jaké jsme neviděli od spuštění Etherea v roce 2015, a ti kteří se zapojí, budou mít největší úspěch a profit.“
Cardano je jedinečné zejména díky stakingu, který z tohoto projektu činí jednu z nejvíce decentralizovaných kryptoměn na celém trhu.
„Odměny za staking klesají, pokud je v jednom poolu příliš mnoho Cardana. To v podstatě podporuje decentralizaci.“
Aktuálně se odměny pro uživatele, kteří se rozhodli pro staking ADA, pohybují na úrovni 4,5 % ročně. Neexistuje však žádná možnost uzamčení. I to je důvodem, proč se až 70 % celkové nabídky ADA Stakuje. Cardano je díky tomu nejlépe hodnoceným blockchainem z hlediska aktivních vkladů.
Přečti si také – AVAX je projekt budoucnosti, který hravě zdolá 100 USD – tvrdí analytici
Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si ho nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.
Dvousečná zbraň?
„Cardano má více než 1,6 milionu uživatelů a jeho komunita je zřejmě tou nejaktivnější na trhu. Je to neuvěřitelné, ale zároveň i velmi nebezpečné, zejména pro vývojáře, protože vědí, že jejich DApps v žádném případě nezvládne takový nátlak návštěvnosti. „
I z tohoto důvodu je většina nových projektů a aktualizací v síti Cardano nejprve důkladně otestována v zátěžových testech.
Samotné video si můžete prohlédnout zde: