CME Group rozšiřuje nabídku o produkt mikro ETH futures kontrakt

CME spouští mikro ETH futures
CME spouští mikro ETH futures. Zdroj: Shutterstock.com/24K-Production

Hlavní trh s deriváty Chicago Mercantile Exchange Group (CME Group) rozšířil svou nabídku kryptoměn o produkt mikro ETH futures.

V pondělním oznámení společnost CME Group uvedla, že spustila futures kontrakt na mikro Ethereum velikosti 0,1 ETH, který dává institucionálním a individuálním obchodníkům další produkt na expozici. Nabídka mikro ethereových derivátů vypořádaných v hotovosti se obchoduje pod Globex s kódem METZ1 a spojuje se s produkty kryptoderivátů na burze včetně futures na mikro BTC, futures na bitcoiny, opce na BTC futures a ethereové futures.

Burza Binance je aktuálně největší a pravděpodobně i nejlepší kryptoměnová burza. Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti vytvořit si účet přes náš link. Získáš tak doživotní slevu na jakýkoli obchod, který otevřeš na této burze.

Mohlo by tě zajímat – Jak se během velkých poklesů na trhu chránit před riziky a ztrátou?

Lepší zajištění proti riziku spotové ceny ETH

Tim McCourt, vedoucí alternativních investičních produktů CME Group, uvedl, že nabídka umožní investorům zajistit se proti riziku spotové ceny Etherea. Investoři navíc mohou šikovněji provádět strategie obchodování s Ethereem.

Skupina CME poprvé spustila své futures kontrakty na bitcoiny v prosinci 2017 uprostřed velkého býčího trendu. Mikro bitcoinový futures produkt burzy byl spuštěn v květnu, přičemž společnost ve čtvrtek oznámila, že zobchodovala více než 3,3 milionu kontraktů.

Přečti si také – Je teď ta správná příležitost nakoupit kryptoměny a profitovat?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.