Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Share This Post

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou Web3 peňaženkou, ktorá je primárne určená pre inštitucionálnych a podnikových klientov.

Coinbase uvádza novú peňaženku

Coinbase, jedna z popredných kryptomenových búrz na svete, práve predstavila svoju inovatívnu Web3 peňaženku určenú pre korporátnych a inštitucionálnych klientov. Toto oznámenie reaguje na rastúci záujem o Web3 a DeFi (decentralizované financie).

Web3 začína novú éru technológií s väčšou transparentnosťou, bezpečnosťou a decentralizáciou. V čase, keď kryptomeny a blockchain získavajú na popularite, sa Web3 stáva kľúčovým prvkom digitálneho sveta. Vďaka novej peňaženke od Coinbase môžu klienti optimalizovať spracovanie transakcií a nastavovať pravidlá Web3 v súlade s bezpečnostnými štandardmi svojej organizácie.

Nová peňaženka od Coinbase poskytuje nástroje pre jednoduchú interakciu s Web3. Používatelia môžu spravovať svoje kryptomenové aktíva, uzatvárať zmluvy a vykonávať transakcie v rámci DeFi. Táto peňaženka navrhnutá s ohľadom na korporátnych a inštitucionálnych klientov spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a regulačné požiadavky.

Firmy môžu svojim používateľom prideliť špecifické role s definovanými prístupovými právami. Peňaženka Prime Web3 dokonca môže odrážať organizačnú štruktúru, ktorú klienti používajú, čo uľahčuje prideľovanie rolí.

Klienti Coinbase môžu pristupovať k peňaženke priamo z ich aktuálneho účtu Prime. Peňaženka podporuje NFT, DeFi, DAO a kryptomeny z deviatich rôznych blockchainových sietí a ponúka funkciu swap pre obchodovanie s viac ako 33 000 tokenmi v šiestich hlavných blockchainoch.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 27 411 USD podľa KMC.

Záver

Čo si o tom myslíte vy? Podeľte sa s nami o svoj názor na naše sociálne siete. Rozhodne sa nezabudnite pridať aj na náš oficiálny Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zaujímavý obsah.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cryptopotato.com

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...