Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Share This Post

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou Web3 peňaženkou, ktorá je primárne určená pre inštitucionálnych a podnikových klientov.

Coinbase uvádza novú peňaženku

Coinbase, jedna z popredných kryptomenových búrz na svete, práve predstavila svoju inovatívnu Web3 peňaženku určenú pre korporátnych a inštitucionálnych klientov. Toto oznámenie reaguje na rastúci záujem o Web3 a DeFi (decentralizované financie).

Web3 začína novú éru technológií s väčšou transparentnosťou, bezpečnosťou a decentralizáciou. V čase, keď kryptomeny a blockchain získavajú na popularite, sa Web3 stáva kľúčovým prvkom digitálneho sveta. Vďaka novej peňaženke od Coinbase môžu klienti optimalizovať spracovanie transakcií a nastavovať pravidlá Web3 v súlade s bezpečnostnými štandardmi svojej organizácie.

Nová peňaženka od Coinbase poskytuje nástroje pre jednoduchú interakciu s Web3. Používatelia môžu spravovať svoje kryptomenové aktíva, uzatvárať zmluvy a vykonávať transakcie v rámci DeFi. Táto peňaženka navrhnutá s ohľadom na korporátnych a inštitucionálnych klientov spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a regulačné požiadavky.

Firmy môžu svojim používateľom prideliť špecifické role s definovanými prístupovými právami. Peňaženka Prime Web3 dokonca môže odrážať organizačnú štruktúru, ktorú klienti používajú, čo uľahčuje prideľovanie rolí.

Klienti Coinbase môžu pristupovať k peňaženke priamo z ich aktuálneho účtu Prime. Peňaženka podporuje NFT, DeFi, DAO a kryptomeny z deviatich rôznych blockchainových sietí a ponúka funkciu swap pre obchodovanie s viac ako 33 000 tokenmi v šiestich hlavných blockchainoch.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 27 411 USD podľa KMC.

Záver

Čo si o tom myslíte vy? Podeľte sa s nami o svoj názor na naše sociálne siete. Rozhodne sa nezabudnite pridať aj na náš oficiálny Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zaujímavý obsah.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cryptopotato.com

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje pred vývojom digitálnej meny centrálnej banky USA (CBDC)

Robert Kiyosaki, autor bestselleru "Bohatý otec, chudobný otec", varuje...

Vzostup kryptomien v Brazílii prinútil centrálnu banku k sprísneniu regulácie

Guvernér brazílskej centrálnej banky v prejave pred finančnou a...

Nový americký zákon požaduje, aby firmy hlásily mimořetězcové transakce vládě

Nový zákon ve Spojených státech má za cíl požadovat,...

MicroStrategy opäť nakupovala, teraz už drží viac ako 158 tisíc bitcoinov

Spoločnosť MicroStrategy, ktorá sa zaoberá oblasťou business intelligence a...

Medvede potrebujú do zajtra dostať cenu bitcoinu pod 26 000 USD

Kurz ceny bitcoinu včera okolo obeda začal silne stúpať....

Cena bitcoinu v ohrození? Index amerického dolára potvrdzuje býčí „zlatý kríž“

Index sily dolára (DXY) dosiahol 22. septembra najvyššiu úroveň...