Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Share This Post

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom nedávnom príspevku na Twitteri vyhlásil, že burza plne integruje Lightning Network pre svoje systémy.

Coinbase a integrácia Lightning Network

Coinbase, jedna z najväčších kryptomenových búrz na svete, urobila ďalší krok smerom k optimalizácii a zefektívneniu kryptomenových transakcií tým, že oznámila plnú integráciu Bitcoin Lightning Network. Toto rozhodnutie je významným krokom vpred v oblasti digitálnych mien, pretože Lightning Network prináša riešenie pre niektoré z najväčších výziev, ktorým Bitcoin čelí, čím sú vysoké poplatky a pomerne nízka rýchlosť transakcií.

Brian Armstrong, generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase, nestratil čas a vyjadril svoje nadšenie z tejto inovácie prostredníctvom príspevku na jeho osobnom profile na sociálnej sieti X (predtým Twitter).

https://x.com/brian_armstrong/status/1701806701853507886?s=20

Jeho slová na platforme X naznačujú, že tento krok môže mať zásadný vplyv na celkovú adopciu najväčšej kryptomeny sveta. Ak sa Bitcoin stane rýchlejším a prístupnejším, môže to znamenať, že viac ľudí začne uvažovať o jeho používaní na bežné transakcie, čo by mohlo posunúť Bitcoin z pozície digitálneho zlata na skutočnú alternatívu k tradičným menám.

Integrácia Lightning Network do systémov Coinbase je tiež reakciou na stále rastúce potreby kryptomenovej komunity. V čase, keď sa kryptomeny stávajú stále populárnejšími, je nevyhnutné mať riešenia, ktoré umožňujú rýchle a nákladovo efektívne transakcie. Lightning Network, s jeho schopnosťou vykonávať okamžité transakcie s takmer nulovými poplatkami, môže byť tým správnym riešením, ktoré kryptomenový trh potrebuje.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 26 546 USD podľa KMC.

Záver

Čo si o tejto integrácii myslíte vy? Vlastníte nejakú LN peňaženku? Podeľte sa s nami o svoj názor na naše sociálne siete. Rozhodne sa nezabudnite pridať aj na náš oficiálny Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zaujímavý obsah. Celé vlákno si môžete prečítať pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Zdroje: twitter.com

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...