Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Share This Post

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom nedávnom príspevku na Twitteri vyhlásil, že burza plne integruje Lightning Network pre svoje systémy.

Coinbase a integrácia Lightning Network

Coinbase, jedna z najväčších kryptomenových búrz na svete, urobila ďalší krok smerom k optimalizácii a zefektívneniu kryptomenových transakcií tým, že oznámila plnú integráciu Bitcoin Lightning Network. Toto rozhodnutie je významným krokom vpred v oblasti digitálnych mien, pretože Lightning Network prináša riešenie pre niektoré z najväčších výziev, ktorým Bitcoin čelí, čím sú vysoké poplatky a pomerne nízka rýchlosť transakcií.

Brian Armstrong, generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase, nestratil čas a vyjadril svoje nadšenie z tejto inovácie prostredníctvom príspevku na jeho osobnom profile na sociálnej sieti X (predtým Twitter).

https://x.com/brian_armstrong/status/1701806701853507886?s=20

Jeho slová na platforme X naznačujú, že tento krok môže mať zásadný vplyv na celkovú adopciu najväčšej kryptomeny sveta. Ak sa Bitcoin stane rýchlejším a prístupnejším, môže to znamenať, že viac ľudí začne uvažovať o jeho používaní na bežné transakcie, čo by mohlo posunúť Bitcoin z pozície digitálneho zlata na skutočnú alternatívu k tradičným menám.

Integrácia Lightning Network do systémov Coinbase je tiež reakciou na stále rastúce potreby kryptomenovej komunity. V čase, keď sa kryptomeny stávajú stále populárnejšími, je nevyhnutné mať riešenia, ktoré umožňujú rýchle a nákladovo efektívne transakcie. Lightning Network, s jeho schopnosťou vykonávať okamžité transakcie s takmer nulovými poplatkami, môže byť tým správnym riešením, ktoré kryptomenový trh potrebuje.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 26 546 USD podľa KMC.

Záver

Čo si o tejto integrácii myslíte vy? Vlastníte nejakú LN peňaženku? Podeľte sa s nami o svoj názor na naše sociálne siete. Rozhodne sa nezabudnite pridať aj na náš oficiálny Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zaujímavý obsah. Celé vlákno si môžete prečítať pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Zdroje: twitter.com

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje pred vývojom digitálnej meny centrálnej banky USA (CBDC)

Robert Kiyosaki, autor bestselleru "Bohatý otec, chudobný otec", varuje...

Vzostup kryptomien v Brazílii prinútil centrálnu banku k sprísneniu regulácie

Guvernér brazílskej centrálnej banky v prejave pred finančnou a...

Nový americký zákon požaduje, aby firmy hlásily mimořetězcové transakce vládě

Nový zákon ve Spojených státech má za cíl požadovat,...

MicroStrategy opäť nakupovala, teraz už drží viac ako 158 tisíc bitcoinov

Spoločnosť MicroStrategy, ktorá sa zaoberá oblasťou business intelligence a...

Medvede potrebujú do zajtra dostať cenu bitcoinu pod 26 000 USD

Kurz ceny bitcoinu včera okolo obeda začal silne stúpať....

Cena bitcoinu v ohrození? Index amerického dolára potvrdzuje býčí „zlatý kríž“

Index sily dolára (DXY) dosiahol 22. septembra najvyššiu úroveň...