CoinMarketCap spouští plugin k ChatGPT

Share This Post


Agregátor kryptografických dat CoinMarketCap, vlastněný kryptoburzou Binance, vytvořil nový plugin pro chatbota ChatGPT založeného na velkém jazykovém modelu (LLM).

Podle oznámení z 11. října mohou uživatelé k této funkci přistupovat tak, že se přihlásí ke svému účtu ChatGPT Plus a jednoduše povolí plugin, což jim umožní klást LLM různé otázky související s kryptoměnami. Za používání pluginu se neplatí žádný další poplatek, kromě poplatku za předplatné ChatGPT Plus 20 $ měsíčně. 

„Základní ChatGPT má omezené použití pro krypto nadšence, protože data jsou většinou omezena až do září 2021. Nedávno rozšířené možnosti procházení webu ChatGPT mají rovněž omezení při poskytování kryptografických dat v reálném čase,“ napsali vývojáři.

LLM je schopen generovat odpovědi na jednoduché otázky jako například „Jak korelují bitcoiny a ethereum v roce 2023?“. Prostřednictvím integrace jsou výzvy generované ChatGPT získávány přímo z CoinMarketCapu, s informacemi v reálném čase, jako je seznam, vítězové a poražení, nejnovější statistiky blockchainu atd. Nástroj je kompatibilní s desktopy i mobilními zařízeními.

AI v rozvoji

Mnoho burz v současné době experimentuje s technologiemi umělé inteligence (AI) uprostřed boomu ChatGPT. V červenci spustila kryptoburza Bitget funkci využívající umělou inteligenci pro své gridové obchodní strategie, využívající obchodních algoritmů k automatizaci transakcí pro uživatele. V rozhovoru Gracy Chen, generální ředitel společnosti Bitget, prozradil, že burza používá nástroje AI ke zpracování překladů svých vícejazyčných služeb a také oddělení zákaznických služeb.

Burza Nasdaq zároveň minulý měsíc obdržela souhlas od Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států pro obchodní příkazy založené na umělé inteligenci. Krypto burza Binance také spustila generátor nezaměnitelných tokenů poháněný umělou inteligencí pro ověřené uživatele.

Umělá inteligence se již nyní stává neoddělitelnou součástí našeho světa.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...