CoinMarketCap spouští plugin k ChatGPT

Share This Post


Agregátor kryptografických dat CoinMarketCap, vlastněný kryptoburzou Binance, vytvořil nový plugin pro chatbota ChatGPT založeného na velkém jazykovém modelu (LLM).

Podle oznámení z 11. října mohou uživatelé k této funkci přistupovat tak, že se přihlásí ke svému účtu ChatGPT Plus a jednoduše povolí plugin, což jim umožní klást LLM různé otázky související s kryptoměnami. Za používání pluginu se neplatí žádný další poplatek, kromě poplatku za předplatné ChatGPT Plus 20 $ měsíčně. 

„Základní ChatGPT má omezené použití pro krypto nadšence, protože data jsou většinou omezena až do září 2021. Nedávno rozšířené možnosti procházení webu ChatGPT mají rovněž omezení při poskytování kryptografických dat v reálném čase,“ napsali vývojáři.

LLM je schopen generovat odpovědi na jednoduché otázky jako například „Jak korelují bitcoiny a ethereum v roce 2023?“. Prostřednictvím integrace jsou výzvy generované ChatGPT získávány přímo z CoinMarketCapu, s informacemi v reálném čase, jako je seznam, vítězové a poražení, nejnovější statistiky blockchainu atd. Nástroj je kompatibilní s desktopy i mobilními zařízeními.

AI v rozvoji

Mnoho burz v současné době experimentuje s technologiemi umělé inteligence (AI) uprostřed boomu ChatGPT. V červenci spustila kryptoburza Bitget funkci využívající umělou inteligenci pro své gridové obchodní strategie, využívající obchodních algoritmů k automatizaci transakcí pro uživatele. V rozhovoru Gracy Chen, generální ředitel společnosti Bitget, prozradil, že burza používá nástroje AI ke zpracování překladů svých vícejazyčných služeb a také oddělení zákaznických služeb.

Burza Nasdaq zároveň minulý měsíc obdržela souhlas od Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států pro obchodní příkazy založené na umělé inteligenci. Krypto burza Binance také spustila generátor nezaměnitelných tokenů poháněný umělou inteligencí pro ověřené uživatele.

Umělá inteligence se již nyní stává neoddělitelnou součástí našeho světa.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...