CoinShares: Záujem o investície do kryptomien vzrástol

Share This Post

Kryptomenová spoločnosť CoinShares tento týždeň zverejnila správu, ktorá sa zameriava na rastúci záujem o digitálne aktíva. Podľa zverejnenej správy vzrastá záujem o investície do bitcoinu. Čo ďalšie sa uvádza v správe spoločnosti CoinShares?

CoinShares: Rastúci záujem o investície do digitálnych aktív

Správa, ktorú zverejnila kryptomenová spoločnosť CoinShares, ukazuje, že investori v poslednom týždni najviac zaujíma bitcoin ako hlavnú investičnú príležitosť. Čo sa týka kryptomenového trhu, minulý týždeň nastal príliv v celkovej výške 76 miliónov amerických dolárov.

Investície do bitcoínov zaznamenali v uplynulom týždni prítok vo výške 69 miliónov dolárov, čo predstavuje 90 % celkových investícií. Tieto investície pochádzajú predovšetkým zo Spojených štátov, Kanady a Nemecka, kde boli zaznamenané týždenné prítoky vo výške 38, 25 a 24 miliónov dolárov, respektíve. Tieto čísla ukazujú, že investori sa primárne zameriavajú práve na bitcoiny.

Medzi ďalšie zaujímavé zistenia patrí, že väčšina investorov, ktorí investujú do digitálnych aktív, uvádza, že ich primárnym dôvodom pre investovanie je potenciál pre vysoké výnosy. Správa CoinShares tiež ukazuje, že mnohí z týchto investorov sú ochotní riskovať a neboja sa investovať do neznámych a nepreskúmaných projektov s vysokým potenciálom pre výnosy.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 22 988 USD podľa KMC.

Záver

Začiatok roka bol pre kryptomenový priemysel pozitívny. Cena bitcoinu v januári 2023 vzrástla o viac ako 40 %. Na celú správu „Digital Asset Fund Flows Report“ investičnej spoločnosti CoinShares sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

Top 5 článkov za uplynulý týždeň + Vstupuje Bitcoin do novej býčej fázy?

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Tim Draper na PBW zaspieval bitcoinovú pieseň a hovoril o budúcnosti peňazí

Americký podnikateľ Tim Draper vystúpil na práve prebiehajúcej akcii...

Do Kwon, zakladateľ Terraform Labs, bol zatknutý

Spoločnosť Terraform Labs asi nie je potrebné dlho predstavovať....

Držať bitcoin sa vypláca, je to uchovávateľ hodnoty

Na serveri Blockchain.com možno nájsť množstvo štatistík a dát...

Bitcoin tento rok prekonáva 97 % všetkých spoločností z indexu S&P 500

Trh s kryptomenami aj naďalej viac ako statočne prechádza...