Kurz kryptomien pre začiatočníkov

Ak sa chcete dozvedieť o kryptomenách viac a získať kvalitné základy, tento VIDEO kurz je určený pre vás. Nájdete tu všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete a zároveň sa naučíte úplné základy obchodovania vďaka čomu sa vyvarujete začiatočníckych chýb na burze s kryptomenami.

Akými témami sa zaoberáme v kurze?

  • Zorientujte sa vo svete kryptomien
  • Nájdite si kvalitnú a bezpečnú burzu
  • Bezpečnosť – Nenechajte sa okradnúť!
  • Zdroje informácií – Kde ich nájdem?
  • Základy obchodovania – Analýza

Podrobný rozpis kurzu

Tento kurz sa skladá z dvanástich videí – dve sú k dispozícii zdarma. Každé z nich sa zameriava na určitú tému. Kurz ako celok vám poskytne všeobecný prehľad o kryptomenách a obchodovaní.

Ku kurzu navyše získate prístup do
platenej sekcie Trading11 na 7 dní ZDARMA

0. Úvod – VITAJTE! (video)
1. Burzy – Nájdite si tú vašu (video)
2. Bezpečnosť – Ako uchovávať kryptomeny bezpečne (video)
3. Google Autentificator – Dvojfaktorová autentifikácia (video)
4. Zmenáreň Coinmate – Návod na použitie (video)
5. Burza Binance – Návod na použitie (video)
6. Základný prehľad o trhu s kryptomenami (video ZDARMA)
7. Analýza kryptomien (video ZDARMA)
8. Všetko o stránke Coinmarketcap (video)
9. Základy obchodovania (video)
10. Základy technickej analýzy (video)

K dispozícii máte dve videá ZDARMA. Zvyšných osem si môžete kúpiť v našom e-shope. Videá budete mať k dispozícii okamžite po zaplatení.

Kurz pre začiatočníkov

CZK 749

Recenzie – Nekupujte mačku vo vreci!

Tento kurz vytvorili obchodníci Tomáš Greško a Matúš Peprný. Toto sú ohlasy na kurzy od ich študentov a zákazníkov.

David, Praha

Čo mi za skoro rok nedalo samoštúdium, sledovani traderu, členství v rúznych signálnich a podobnych skupinách (placených i neplacených), atd., to vše se jem dostal v kurzu srozumitelne a na zlatém podnose. Spustu vecí jsem nechápal, neumel, nebylo mi jasné a ztrácal jsem se. Už behem kurzu mi vše začalo do sebe zapadat jako puzzle. Vše predevším diki osobnitnému a lidskému prustipu pánu traderu, ktetí nás provázeli celým kurzem s opravdu nevídanou ochotou a porozumením. Tento kurz bol konečne neco, čo mi dávalo smysl. Klukum patrí velké díki!

Karol, Bratislava

Pridávam sa k skusenosti s kurzom. Upozornujem, že zo mňa trader určite nebude. Som v krypte niečo vyše roka. Samozrejme niečo som zarobil a následne nevybral. Chcel som vediet kde som urobil chybu. Títo dvaja chalani ma naučili ako čítať grafy bez oneskorených indikátorov. Nehovorím, že som si všetko zapamätal, ale konečne mi to dáva zmysel. Už viem kedy budem musieť vybrat a nie čakať na zázrak. Tomáš, Matúš, ešte raz dakujem.

Lukaš, Šumperk

Ďakuju klukum Matušovi a Tomášovu za super kurzy, všechno krásne vysvetlili, prezentace na jedničku. Proste všechno do sebe krásne zapadalo. Ješte jednou díki a preju všem hodne úspešnych obchodu.

Martin, Prievidza

Hovorí sa, že najlepšia investícia, ktorú môže človek urobit, je investícia do seba a tento kurz resp kurzy to iba potvrdili. Bola to najlepšia invesícia aku sme ( teda aspon za mna) mohli spravit podla mna. aaa samozrejme do bitcoinu resp crypta. Borci ešte raz diki ! že ste s týmito kurzami prišli na trh.

Petr, Litomerice

Pokud máte zájem dovzedet se neco o kryptomenach a yak fungují obchody s nimi, zapsaní se na kurzy od Weer Trade by mela býť Vaše první volba. Matúš s Tomášem me neučili prakticky všechno, čo jsem potreboval vedet, aby se ze me jeden takový obchodník stal, od práce s grafy až po obchodní strategii. Vše vysvetlili naprosto srozumitelne, trpelive odpovídali na všekeré dotazy a zustávají v každodenním kontaktu i po skončení kurzu. Chválim velmi profesionalni prístup a rozhodne doporučuju !

Samuel, Prešov

Rád by som sa pridal k pozitívnim ohlasom na kurz, ktorý chlapci organizujú. Trading nie je žiadna sranda a to pochopí každý, kto s tým začne. Po pár týždňoch alebo dňoch sa chytáte za hlavu a dúfate že ceny pôjdu hore. Kurz mi velmi rýchlo zmenil pravidlá, ktoré vládnu v tomto svete. Všetkým Vám, ktorí začínate s tradingom, ale ste už dlhšiu dobu v mínuse, určite doporučujem zakúpit si tento kurz. Dokáže vám ušetriť tisíce Eur a plno času strateného pri dúfaní nad grafmi. GL

Vlado, Bratislava

Vážené budúce velryby, chcel by som sa podakovať Tomášovi a Matúšovi, že nám za tie dva mesiace, ktoré nás učili tradingu, niečo naliali do hlavy, čo môžeme v budúcnosti dobre využiť. Dúfam, že týmto to nekončí a že budeme v kontakte stále, či už ako skupiny resp. jednotlivo. Myslím, že to môže pomôcť všetkým, lebo viac hláv, viac vie. Všetkým vela úspešnych trejdov!

Zdenek , Ostrava

Díki absolvovaní kurzu jsem pochopil a ujasnil si základy obchodovaní, ktoré je nutné mít, abyste se mohli jako obchodnici dál vyvíjet. Základy technické analyzy a psychológie obchodovaní, které se v kurzu probírají jsou naprosto zásadní stavební kameny, které je treba mít, abyste mohli být v obchodovaní dlouhodobe úspešní. Signaly od jiných traderu vám jsou celkem k ničemu, pokud nechápete, čo se na trhu deje. Tomáš s Matúšem vám dají práve takový základ k tomu, aby jste se sami dokázali zorientovať, čo se na trhu práve deje, kam to smeruje a jak by jste se meli zachovat.

Roman, Irsko

Ja som od kurzu očakával to čo som aj dostal. Vela info som už mal pred kurzom, takže myslel som, že ten prvý bude premňa takým zhnutím informácii do jedného celku, ale teraz po kurze viem, že tak 60% info mi chýbalo a to tých najdôležitejších pre obchodovanie, takže som rád, že som kúpil aj ten prvý, lebo na začiatku som rozmýšlal kúpit len druhy a tretí (coming soon) kurz, ale to by bola velká chyba, tak že premňa super informácie ! Možno budete mať aj nejakých ludí nespokojných lebo niekto môže od kurzu čakať že zarobí million mesiac po kurze a čaká info že kúp kryptomenu OMG za 2,50$ dňa 3 novembra a predaj 10 januára za 23,75$, ale ak sa nájde dáky hejter, to kašlite na neho, lebo biznis mate super. Prvá trieda. Ja som nikdy nebol zamestnaný, od mlada pracujem len v mojich firmách, ktoré som si sám vybudoval a mám 40 rokov, takže viem troche už o tom a ako biznis sa mi to páči riadne. Ste tam mladý chalani a viete o čom hovoríte a čo robíte a website super je spravená, pekne reklamy prevedenie, platenie, logovanie, super. Takže nič nemusíte menit, chodte len dopredu tak ako to robíte. Myslím, že ked nahráte tie kurzy, tak to bude ok, ale ja som super spokojný, že bol živý kontakt a mal som možnosť sa opýtat kedykolvek čokolvek, ale budete v spojení s klientami čo to kúpia, takže uvidíte. Krypto je nova vec a vela ludí nechce tomu rozumiet, ale ak BTC skočí naspať na 20.000$, tak budete mať viac a viac ludí čo bude chciet kurzy.

 

error: Chránený obsah !!!