Trader 2.0

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

 • Technická analýza
 • Psychológia
 • Money management

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

 • viac než 26 hodín videí
 • +20 powerpoint prezentácií
 • dotazník
 • livetrading
 • skúšobné cvičenia
 • a veľa ďalšieho…

Aj vám sa to deje?

 • Že ste si kúpili signálny a aj tak ste nezarobili?
 • Že ste nedokázali utnúť straty?
 • Že ste niekedy zbrklo skočili do trhu?
 • Že vždy keď nakúpite trh ide dole?
 • Že vždy keď predáte všetko začne stúpať?

Takto by som mohol pokračovať do rána. Kurz Trader2.0 je ako prvý, ktorý rieši všetky 3 základné problémy naraz a spraví z vás komplexného obchodníka.

Kurz Trader 2.0 má tri časti

Technická analýza

Ak si doteraz na burze len strácal, tak teraz sa to zmení! V tomto kurze technickej analýzy ťa prevediem všetkým od nastavenia TradingView, cez základné pojmy a sviečkové formácie až k pokročilým a veľmi ziskovým obchodným stratégiám.

2 videá ZDARMA

Psychológia + Money Management

V tomto kurze otvoríme ,,tajomnú komnatu“ obchodovania. Špičkový traderi sa zhodujú, že 80% úspechu tvorí psychológia a iba 20% samotná analýza trhu! Pri obchodovaní to nie si TY vs. TRH, ale TY vs. TY!

2 videá ZDARMA

Know How + Bonusy

V tejto časti sa dozvieš základné know how a postupy ako začať. Neznáme pojmy, ktoré ti ešte nedávno brázdili hlavou budú vyriešené práve v tomto bloku. Daný kurz je ideálny pre začiatočníkov a mierne pokročilých traderov.

3 videá ZDARMA

Alebo zaplaťte za všetky 3 časti naraz

-20%

Trader 2.0 - celý kurz

CZK 11999CZK 14999
 • Technická analýza
 • Psychológia + money management
 • Know How + Bonusy

Kúpiť kurz môžete cez tento link

Recenzie – Nekupujte mačku vo vreci!

Patrik, Žilina

Chcem sa poďakovať hlavne Jakubovi ale aj všetkým ktorý sa podieľali na kurze Trader 2.0 za najlepšie spravený trading kurz aký som kedy videl. Technickú analýzu som mal zvládnutú tak na 50 % zbytok som sa doučil z tvojich videí. Môj najväčší problém bol však money managmnet a psychológia. Presne som sa našiel v tom aký som bol trader, raz na vrchole a raz na mizine. Teraz keď som si určil svoje základné pravidlá a napísal si svoju bibliu to ide jedna báseň. Backtesty ktoré som spravil na trojuholníky a harmonické patterny úplne do seba zapadajú. Konečne po pár real obchodoch si viem povedať že ak sa toho budem držať budem konštantne zarabajúci trader. Odporúčam každému kto sa chce tradingu venovať, a nieje si istý svojou technickou ale psychologickou stránkou obchodovania. Určite Vás tento kurz obohatí o vedomosti a získate Know-how ktorý potrebujete vedieť aby ste vo svete tradingu prežili 🙂

Karol, Nitra

Prvý kurz, kde je konečne zhrnuté všetko čo treba vedieť. patterny, kĺzavé priemery, RSI, harmonické patterny, Elliotky. Teším sa aj na psychológiu.

Lukáš, Trnava

Ďakujem Jakubovi za obsiahli kurz, ktorý mi konečne zodpovedal viacero otázok, ktoré mi neboli jasné. Zo všektých kurzov čo som videl je toto ten najlepší!

Martin, Ružomberok

Najlepšie minuté peniaze za posledných 5 rokov. Konečne viem, kde som robil chyby. Klobúčik dole pre autorom – je to frajer.

Petr, Praha

Naprosto zrozumitelné a vysvetlené strategie.

Samuel, New York

Nedá mi to a musím sa vyjadriť taktiež. Začal som s Forexovími kurzami a prešiel som si aj niekoľko drahých školení tu v Amerike. Celkovo som investoval do kurzov cez 10 000€. Žiadny kurz nebol tak komplexný a nešiel do takých detailov. Ak by som mal túto cestu absolvovať znova, tak ako prvý si kúpim tento kurz. Klobúk dole Jakubovi je to veľký frajer.

Zuzana, Bratislava

Skvelo spracované aj keď v niektorých videách šiel horšie zvuk. Jakuba sledujem už dlhšie a páčia sa mi jeho triezve názory. Odporúčam.

Milan, Lučenec

Do kryptomien som prišiel ešte v roku 2017. Zainvestoval som prvé € a začal sa vzdelávať. Sledoval som rôzne videá, analýzy a tradoval si sám. Sem tam som si kúpil signály či už od nás, alebo zahraničné. Často krát sa mi však stalo, že som robil strátové obchody. Začal som sa vzdelávať viac a myslel som si, že už drvivú väčšinu viem. Stále som však robil ďalšie straty a rok 2018 ma úplne zničil. Na chvíľu som na kryptomeny zanevrel avšak potom mi to prišlo ľúto. Na facebooku som videl príspevok s týmto kurzom a tak som sa ho rozhodol si kúpiť ako ,,poslednú nádej“. Bol som dosť skeptický a neveril som, že sa dozviem niečo nové. Už po 5-tich videách som našiel extrémne veľa chýb a základov, ktoré som nemal. Keby som tieto videá videl už v roku 2017, tak som na tom oveľa lepšie. Rozmýšlam aj nad kúpou psychológie a money managementu. Za technickú analýzu môžem povedať, že lepšie informácie som nikde nenašiel za 2 roky môjho pôsobenia v kryptomenách.

Patrik, Žilina

Absolútna bomba. Ak rozmýšlate s čím začať, tak presne týmto. Inými slovami sa to ani nedá opísať.

Karol, Nitra

Najskôr som netušil o čom kurz bude, ale už po pozretí prvého videa som ostal v šoku sedieť na stoličke. Neuveriteľné ako nás naľa hlava ,,klame“ a snaží sa nás dostať a často krát si to ani neuvedomujeme.

Michal, Námestovo

95% svojich strát zapríčiňovali chyby, ktoré boli opísané v tomto kurze. 2 roky som sa učil technickú analýzu a pritom môj problém bol niekde úplne inde. Čo sa mi páči a musím vyzdvihnúť je to, že okrem popísania problému Jakub vždy navrhuje aj riešenie a rôzne cvičenia.

Jakub, Žiar nad Hronom

Kurz som zhltol za jeden víkend a neprestal ma udivovať. Ináč musím povedať, že poznatky sú využiteľné aj v bežnom živote, alebo podnikaní. Hneď som začal aplikovať niektoré cvičenia a z kurzu a aj keď sa mi to zatiaľ nepodarilo premietnuť do lepších čísel v tradingu, tak cvičenia používam aj na bežný život, kde sa mi zlepšili výsledky v mojej práci.

Katarína, Tučianske Teplice

Ak ste absolútny začiatočník, tak predtým ako začnete obchodovať si určite kúpte tento kurz.Zachráni vám to kupu penazí.

Michal, Dubnica nad Váhom

Nič také som ešte nevidel. Až teraz som si uvedomil svoje chyby a vyriešil som si kopu otázok. Každý riešil tehcnické analýzy a grafy, ale toto je úplne iný level. Kúpil som si komplet celý kurz, ale táto časť sa mi áčila najviac. Money management úplne TOP. Kurz si pozriem minimálne ešte 2-3 krát aby som vstrebal úplne všetko.

Jozef, Košice

Money management úplne TOP. Nikdy predtým som nič také nevidel. Myslím si, že mi to zachráni kopu €. Čo sa týka psychológie, tak niekedy trochu omáčky, ale páčili sa mi konkrétne príklady a cvičenia. Napriek celkom zložitej téme veľmi pekne a ľudsky vysvetlené. Príklady úplne TOP.

Patrik, Žilina

pekné zhrnutie základných informácií.

Karol, Nitra

všetky info pokope jasne a stručne. Pekný bonus k celému kurzu. Dokopy celý kurz Trader2.0 je obrovský náklad. Ak sa nemýlim, tak cez 26 hodín videí je informačný masaker.