Elon Musk o Bitcoinu: “Pouze blázen bude ignorovat alternativní investice”

ZDROJ:kryptomagazin.sk

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Jelikož reálné úrokové sazby mají negativní trend, generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk věří, že pouze blázen bude ignorovat alternativní investiční příležitosti.

Musk 19. února reagoval na komentáře generálního ředitele společnosti Binance Changepeng Zhao pro agenturu Bloomberg, ve kterých vyjádřil své překvapení nad prohlášeními výkonného ředitele Tesly o Dogecoinu.

Spoluzakladatel společnosti Tesla a často nazýván výkonný ředitel Dogecoinu (DOGE) Elon Musk tvrdí, že pouze blázen nebude hledat alternativní investice vzhledem k současným úrokovým sazbám.

Nedávné rozhodnutí společnosti Tesla investovat 1,5 miliardy dolarů (7,7 % své pokladny) do Bitcoinu pravděpodobně svědčí o Muskově hluboké podpoře BTC.

Čtěte také – Touto radou od Elona Muska by se měl řídit KAŽDÝ majitel kryptoměn

Elon a Tesla není totéž

Musk na Twitteru uvedl: “Činnost společnosti Tesla neodráží přímo můj názor. Mít nějaké Bitcoiny, jež mají méně hloupou formu likvidity než je hotovost, je pro společnost ze S & P500 dost dobrodružné.”

V reakci na Muskovu narážku, že osobně drží DOGE ve větší úctě než BTC, Blockstream CSO Samson Mow řekl: “Jste jen smutný, že jste nekoupili dříve.”

Elon Musk, Elon Musk o Bitcoinu: &#8220;Pouze blázen bude ignorovat alternativní investice&#8221;, TRADING11Přidej se do >>> VIP skupiny <<< a získej náskok před ostatními!

Jakou si myslíte, že má DOGE budoucnost?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Musk však zároveň tvrdí, že by bylo hloupé nehledat alternativní investice, zatímco “fiat měna má negativní reálný úrok.”

Účet Elona Muska na Twitteru je považován za katalyzátor prudkého zotavení dogecoinu, přičemž miliardář označil DOGE za “kryptoměnu lidi”.

Musk však 15. února tweetoval, aby varoval před silnou nabídkou Dogecoinu v rukou malého počtu velryb, přičemž nabídl zaplacení nejlepším držitelům DOGE za zrušení jejich účtů.

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.