Elon Musk s Dogecoinem nedá klid – je prý zásadně lepší než cokoli jiného, ​​co viděl

Share This Post

Elon Musk se v nedávném vydání podcastu Lexa Fridmana vyjádřil, že Dogecoin je zásadně lepší než cokoli jiného, ​​co viděl.

Elon Musk opět hájí Dogecoin

Elon Musk je jedna z nejslavnějších osobností světa a velký fanoušek kryptoměn. Není žádným tajemstvím, že jeho největším favoritem je DOGE.

Přečti si také: Blockchain Polkadot odstartoval významnou spolupráci s německým telekomunikačním gigantem Deutsche Telekom

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Šéf Tesly Fridmanovi připomněl, že v porovnání s největší kryptoměnou, tedy Bitcoinem, má Dogecoin mnohem vyšší objem transakcí a také mnohem nižší transakční poplatky.

„Bitcoin prostě nemůžete efektivně využívat pro mnoho věcí. A nemůžete ho ani škálovat na vyšší objem. Jeho rychlost je až komicky nízká. Možná pokud bychom se vrátili v čase o 10 let zpátky. Je tu však stále velká neochota utrácet Bitcoin.“

Pokud by podle Muska došlo k určitému zředění kryptoaktiv, které nastane v určitém časovém období, je zde vysoká pravděpodobnost, že se bude BTC používat jako běžný platební prostředek. Ale i zde vidí mnohem lepší alternativu než BTC. A tou je DOGE.

Jelikož těžba DOGE funguje na úplně stejném principu jako u Bitcoinu, mnoho odborníků Muska kritizovalo, když pozastavil platbu s BTC. DOGE tedy spotřebuje stejné množství energie jako Bitcoin. V prosinci ale Musk uvedl na svém Twitteru, že platby s DOGE berou jako experiment a čas ukáže, jak to s ním bude.

Mohlo by tě zajímat: Legendární italská značka Ferrari vstupuje do světa kryptoměn – spolupracovat bude s blockchainem Velas

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...