Elon Musk s Dogecoinem nedá klid – je prý zásadně lepší než cokoli jiného, ​​co viděl

Share This Post

Elon Musk se v nedávném vydání podcastu Lexa Fridmana vyjádřil, že Dogecoin je zásadně lepší než cokoli jiného, ​​co viděl.

Elon Musk opět hájí Dogecoin

Elon Musk je jedna z nejslavnějších osobností světa a velký fanoušek kryptoměn. Není žádným tajemstvím, že jeho největším favoritem je DOGE.

Přečti si také: Blockchain Polkadot odstartoval významnou spolupráci s německým telekomunikačním gigantem Deutsche Telekom

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Šéf Tesly Fridmanovi připomněl, že v porovnání s největší kryptoměnou, tedy Bitcoinem, má Dogecoin mnohem vyšší objem transakcí a také mnohem nižší transakční poplatky.

„Bitcoin prostě nemůžete efektivně využívat pro mnoho věcí. A nemůžete ho ani škálovat na vyšší objem. Jeho rychlost je až komicky nízká. Možná pokud bychom se vrátili v čase o 10 let zpátky. Je tu však stále velká neochota utrácet Bitcoin.“

Pokud by podle Muska došlo k určitému zředění kryptoaktiv, které nastane v určitém časovém období, je zde vysoká pravděpodobnost, že se bude BTC používat jako běžný platební prostředek. Ale i zde vidí mnohem lepší alternativu než BTC. A tou je DOGE.

Jelikož těžba DOGE funguje na úplně stejném principu jako u Bitcoinu, mnoho odborníků Muska kritizovalo, když pozastavil platbu s BTC. DOGE tedy spotřebuje stejné množství energie jako Bitcoin. V prosinci ale Musk uvedl na svém Twitteru, že platby s DOGE berou jako experiment a čas ukáže, jak to s ním bude.

Mohlo by tě zajímat: Legendární italská značka Ferrari vstupuje do světa kryptoměn – spolupracovat bude s blockchainem Velas

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....