Legendární italská značka Ferrari vstupuje do světa kryptoměn – spolupracovat bude s blockchainem Velas

Share This Post

Legendární automobilová italská značka Ferrari připravila pro své fanoušky spolupráci se švýcarským blockchainovým startupem Velas. Ferrari tak oficiálně vstupuje do světa kryptoměn.

Ferrari a Velas

Italský výrobce luxusních sportovních automobilů tak začíná novou éru prostřednictvím technologie blockchain. Ferrari v pondělí oficiálně oznámilo, že došlo k podpisu dohody se švýcarským blockchainem Velasem. Hlavním cílem této spolupráce je vydávání exkluzivního digitálního obsahu pro fanoušky Scuderie. Blockchain Velas bude hlavním sponzorem Ferrari Esports Series, tedy online série soutěžící v rámci F1 Esports Series. Jedná se o oficiální digitální šampionát, kterého se účastní všechny týmy ze světa F1.

„Velas, globální hráč v sektoru blockchainu a NFT, se vyznačuje výkonností, inovacemi svých služeb a technologií. A to jsou vlastnosti, které nás spojují s týmem z Maranella.“

Přečti si také: Hackeři se nově orientují na Telegram – využívají nebezpečný malware

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Spolupráci okomentoval i generální ředitel Scuderia Ferrari Mattia Binotto, který považuje Velas za jednoho z prémiových partnerů.

Farkhad Shagulyamov je spoluzakladatelem a generálním ředitelem společnosti Velas. Podle něj je spolupráce s Ferrari přirozenou cestou, jelikož automobilku považuje za ikonu dokonalosti.

„Společnost Velas zavedla inovativní paletu průkopnických technologií do blokového systému a souvisejících produktů, které budou prezentovány na vrcholu motoristického sportu.“

Velas je open-source blockchainová síť, která pracuje na poskytování kombinace nejlepších vlastností centralizovaných a decentralizovaných nástrojů.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....