Ethereum 2.0 dosáhlo velkého milníku – Celkově se stakuje již 6 milionů mincí

Share This Post

Ethereum 2.0 dosáhlo dalšího velkého milníku. Aktuálně je v tomto kontraktu uloženo již 6 milionů mincí, a každý den počet roste. Přičemž v listopadu ke spuštění nové verze bylo zapotřebí pouhých 600 000 mincí.

Nyní je toto množství 10násobně vyšší. Dokonce roku odborníci očekávají, že celkově bude na nové verzi až 10% všech mincí. Teď je to přibližně 5%. Větší zájem o Ethereum by mohl přilákat i nový hard fork s názvem London. Ten se uskuteční koncem tohoto měsíce a bude částečně řešit poplatky v síti. 

ETH 2.0 staking, zdroj: theblock
ETH 2.0 staking, zdroj: theblock

Mohlo by tě také zajímat: Coinbase vylepšuje nabídku – za držení USDC vám vyplatí 4% úrok bez dalších poplatků a limitů!

Jak se zúčastnit ETH 2.0?

Hlavní výhodou nové verze je přechod na staking. To znamená, že už není třeba pro zisk nakupovat mining zařízení, ale pouze držet mince a sbírat profit. Aktuální roční odměna je na rok 2021 rovných 25%. Postupně ale odměna bude klesat jen na 5%. To znamená, že pokud jste měli před půl rokem během přechodu na novou verzi v kontraktu 100 mincí, teď byste měli přibližně 112,5. Cílem přechodu na novou verzi je řešit problém s mining náročností a cenou za energie. Většina horníků byla dosud ztrátová a nevydělali tolik, kolik jich stála spotřeba energie. Proto se přišlo s návrhem přejít na novou verzi. V tomto případě jediné, co potřebujete udělat, je držet více než 32 mincí. To je všechno.

Jak začít stakovat Ethereum na nové verzi se dočtete v tomto návodu: NÁVOD – Stakujte Ethereum na Binance a získejte úroky + Výhody a nevýhody této činnosti

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...