IOTA: Beta verze smart konktraktů nové generace – Dočkali jsme se bezpoplatkových transakcí?

Share This Post

Vedení IOTA oznámilo spuštění beta verze smart kontraktů nové generace, která se zaměřuje na interoperabilitu, flexibilitu a celkově jejich dostupnost.

Plně funkční řešení smart kontraktu nabízí několik nových funkcí na vyřešení aktuálních problémů se škálovatelností a poplatky za transakce. Zároveň poskytuje nové vlastnosti, které jsou v současnosti v krypto prostoru bezkonkurenční.

Může tě zajímat: Polygon s kritickou chybou v systému – objevil ji WhiteHat hacker, který inkasoval 2 miliony USD

„Feeless network“ přichází!

IOTA si klade za cíl vybudovat novou digitální ekonomiku tím, že nově vymezí, jak se lidé a zařízení připojují ke sdílení informací. Tato nezisková nadace podporuje vytváření standardizované open-source technologie.

Se spuštěním IOTA Smart Contracts Beta se IOTA může jako první pyšnit tím, že umožní uživatelům vytvářet a spouštět vlastní smart kontrakty bez poplatků. Tangle umožňuje nastavit si vlastní nebo dokonce žádné poplatky za používání „inteligentních smluv“.

IOTA se úspěšně integruje v současném kryptoprůmyslu, ve kterém momentálně „vládne“ Ethereum. Beta smart kontrakty však přidávají flexibilní poplatky, které budou podporovat transakce bez vedlejších plateb právě prostřednictvím těchto inovačních inteligentních smluv.

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si ho nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Síla škálovateľnosti a interoperability

IOTA má rozhodně tu nejsilnější a unikátní vlastnost smart kontraktů, co se týče její škálovatelnosti a interoperability. Síť tedy nabízí plnohodnotný tzv. Sharding„, který umožňuje škálovat smart kontrakty nad rámec současných omezení, a to i na jiných sítích.

Inteligentní smlouvy IOTA budou plnohodnotné a zároveň jednoduše programovatelné a umožní uživatelům vyvíjet a testovat kompletní řešení těchto smart kontraktů. Technologie, která je nepochybně důvěryhodná, zaručuje její interoperabilitu. To umožní novou výkonnou složitelnost (composability) pro vývojáře aplikací a představí nové možnosti pro uživatele zapojit se do tohoto ekosystému.

IOTA přichází s řešením

Vysoké transakční poplatky byly a stále jsou značným problémem. Výrazným snížením transakčních nákladů přispějí smart kontrakty od IOTA k širšímu přijetí technologie blockchain a mohou se stát jedním z nejlepších v tomto odvětví.

Přístup nadace k inteligentním smlouvám představuje posun od dosavadních struktur a řeší jejich neefektivnost s cílem inovovat celý ekosystém, protože možnosti využití smart kontratků jsou v dnešním digitálním světě nekonečné.

Čti dále: EU spouští první evropský blockchain – na vývoji se bude podílet projekt IOTA!

Related Posts

[SPRÁVY] • Výkonní pracovníci spoločnosti Coinbase čelia žalobe akcionára • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: Kryptomeny Babydoge Swap Testnet bude spustený...

Coinbase zaznamenala ve 2. čtvrtletí ztrátu 1,1 miliardy dolarů kvůli „rychlému a zběsilému“ poklesu kryptoměn

Kryptoburzovní gigant Coinbase uvedl „rychlý a zběsilý“ pokles kryptotrhů...

Bývalý výkonný ředitel BitMEXu se přiznal k porušení zákona o bankovním tajemství

Další top manažer se připojuje ke třem spoluzakladatelům kryptoburzy...

TOP 5 článkov za minulý týždeň + Bonusová správa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Objem obchodů s nezaměnitelnými tokeny za 2. čtvrtletí klesl o 40 %

Navzdory mimořádně úspěšnému začátku roku pro nezaměnitelné tokeny nevypadá...