Jak funguje vypalování tokenů COV na PrimeXBT? 

primextb

Covesting byl v posledních několika letech jedním z nejvýznamnějších trendů v krypto prostoru, protože umožňuje svým uživatelům spolupracovat pomocí způsobů, které otevírají nové příležitosti ke snížení rizika a obvykle vedou ke zlepšení výsledků na trhu.

V posledních několika týdnech byla oznámena řada rozsáhlých nových změn modulu Covesting na PrimeXBT, kde centrem těchto změn byly 4 nové nástroje pro nativní kryptoměnu Covestingu, token COV.

Podíváme se zejména na jeden z těchto nových nástrojů, který držitelům nyní umožňuje využívat nový program vypalování tokenů, kde bude token COV pravidelně nakupován z otevřeného trhu a vypalován.

Co je Covesting?

Covesting je systém pro krypto obchodníky a investory, jenž jim pomáhá se spojit, spojit své zdroje a umožnit těm, kteří mají největší zkušenosti a znalosti, vytvářet obchody, které jsou kopírovány zbytkem skupiny.

Tímto způsobem mohou méně zkušení členové skupiny využít zkušeností předního obchodníka ke snížení rizika a mít vyšší šanci na to, že bude jejich kapitál investován výnosným způsobem na trhu s kryptoměnou, zatímco přední obchodník je pak schopen generovat další výnosy ve formě 20 % poplatku za úspěch od ostatních členů skupiny.

Poplatek za úspěch se vztahuje na všechny zisky, které generuje za zbytek skupiny přední obchodník, známý také jako „strategický manažer“. Tento systém představuje efektivní  způsob spolupráce v prostoru kryptoměn.

Co je token COV?

Token COV je nativní kryptoměnou covestingového ekosystému. Byl spuštěn v roce 2017 a ještě téhož roku velice rychle dosáhl svého historického maxima 3,28 USD.

Za posledních 12 měsíců zaznamenal tento token růst o více než 1 000 %, což ukazuje, že se jedná o jeden z nejvýkonnějších altcoinů v celém roce 2020. Nyní se vedoucí investoři a analytici ptají, zda token COV bude mít podobný osud také v roce 2021.

Uživatelé modulu Covesting PrimeXBT jsou nyní schopni držet a stakovat COV, aby odemkli řadu výhod, které optimalizují způsob, jakým modul Covesting používají, a nakonec přešli k vyšší úrovni generování výnosů.

Co je copy trading?

Copy trading obecně byl vytvořen před téměř 15 lety na tradičním trhu aktiv s průkopníky, jako je eToro. Popularita tohoto typu rychle rostla.

Copy trading je praxe, kdy někteří obchodníci umožňují ostatním kopírovat obchody, které provádějí na trhu, obvykle s tím, že potenciální investoři mají k dispozici historická data o výkonnosti obchodníka.

Ačkoli trh s kryptoměnou začal v roce 2009, copy trading prostřednictvím covestingu se objevil až v roce 2017. Covesting nyní roste jako největší forma obchodování s kryptem na trhu.

Nedávné spuštění nástrojů COV Token Utilities

Nedávno byla vytvořena řada nových nástrojů pro COV token a integrována do modulu Covesting na PrimeXBT, aby uživatelé mohli odemknout výkonné nové funkce.

Utility token 4 COV nabízí schopnost následovníků odstranit potřebu platit vstupní poplatek 1 % za sledování nových správců strategií, schopnost následovníků vydělat více z vytvořených poplatků za úspěch, schopnost strategických manažerů snížit jejich poplatky za obchodování až o 75 % a zavedení nového programu vypalování tokenů COV, kde až 50 % poplatků generovaných v modulu Covesting bude použito na nákup a vypálení tokenů.

Tyto nové nástroje pro tokeny COV představují jeden z nejzajímavějších vývojů v příběhu o Covestingu a byly komunitou a dlouholetými držiteli COV široce a nadšeně vítány.

Nadcházející pravidelné vypalování tokenů

Na oslavu nových nástrojů tokenů COV tým Covestingu překvapil trh tím, že koupil a spálil 186 127 tokenů COV s hrubou hodnotou 124 000 $, což představuje téměř 1 % všech existujících tokenů COV.

S odstraněním tak významného množství tokenů COV z trhu není divu, že došlo k okamžité pozitivní reakci, přičemž zvýšený nedostatek tokenů se projevil tak, že se ho investoři snažili nakoupit a s tímto nárůstem poptávky v korelaci s významným snížením celkového množství existujících COV se cena tokenu navyšovala.

Vypalování tokenů bude probíhat pravidelně, přičemž až 50 % všech poplatků účtovaných v modulu Covesting bude použito na nákup a vypálení tokenů COV.

Celkem

Všechny 4 nové nástroje, které mají být integrovány do modulu PrimeXBT Covesting, budou mít dramatický a trvalý dopad na nedostatek COV a hodnotu, ke které mají uživatelé na platformě přístup.

Překvapivé spálení téměř 1 % všech tokenů COV v poslední době v kombinaci se zavedením nového programu vypalování tokenů COV, který použije až 50 % všech poplatků generovaných na PrimeXBT na nákup a spalování COV z otevřeného trhu, má dramatický dopad na snížení nabídky COV.

Tyto nástroje pro token COV modulu Covesting PrimeXBT jsou nyní již aktivní.