Jak kopírovat úspěšné obchodníky? – PrimeXBT Convesting návod

Share This Post

PrimeXBT nabízí zajímavou možnost kopírovat obchody jiných traderů. Vše je poměrně jednoduché a na pár kliknutí. Dokonce PrimeXBT po nikom nevyžaduje KYC ověření, takže všechno je anonymní. V tomto návodu se podíváme jak pracovat s PrimeXBT convesting.

Na úvod doporučujeme založit si účet přes náš link s 40% doživotní slevou na všechny službyPokud si tu zcela nový, tak určitě stejně doporučujeme podívat se na náš kompletní návod na burzu PrimeXBT. Najdeš tam všechno. Od založení účtu až po vklad na burzu.

Když máme vklad zrealizován, můžeme jít do samotné sekce Convesting, kterou najdeme v menu.

PrimeXBT Convesting návod,
PrimeXBT Convesting návod, zdroj: primeXBT.com

Nyní v okně najdeme několik strategií, na které se můžeme připojit. Ještě než začneme, tak si pojďme vysvětlit, co najdeme v levém menu a jak zacházet s tímto produktem.

Může tě zajímat: Čekají Dogecoin výrazné změny? Spoluzakladatel Billy Markus v tom má jasno

Jak pracovat s PrimeXBT Convesting?

Nutno podotknout, že obchodování na burze je velmi rizikové, nemluvě o tom, pokud vám obchoduje s vaším kapitálem někdo cizí. Ano, je pravda, že ne každý má čas na trading a neovládá tak dobré obchodování na burze. Právě proto tu ale máme fondy, nebo způsoby, jak kopírovat ostatní tradery. Je třeba však udělat předem pořádný rozbor dané strategie a nejlépe i nějaký čas sledovat výkon, a až potom investovat. Nezapomínejme, že nikdo nechce ztratit těžce vydělané peníze.

Zpět ale k návodu. Co tedy najdeme v levém menu a jak se zde vyznat:

Rating: Seznam všech strategií, které můžeme kopírovat. Rating posuzuje různé faktory. Dokonce si sami můžeme vybrat, podle čeho chceme uspořádat dané strategie. Můžeme si strategie uspořádat podle zisku, objemu nebo ratingu. Právě poslední jmenovaný rating zohledňuje několik faktorů a pomáhá nám zjistit, zda je strategie dobrá nebo měl trader pouze štěstí a ziskový ve skutečnosti není.

Portfolio: Zde najdeme všechny naše otevřené a zavřené strategie; kde máme nebo jsme měli peníze. Dokonce zde můžeme řídit své peníze v daných strategiích.

My strategies: Zde si můžeme vytvořit vlastní strategie. Samozřejmě, doporučujeme pouze zkušeným obchodníkům, kteří mají kapitál několik tisíc eur a umí dobře obchodovat. Jinak v tom nevidím žádný smysl.

Yield account a My COV: Jde o dvě nové sekce, které prakticky teprve vznikají. Souvisí s PrimeXBT mincí COV. Pravděpodobně půjde o staking této mince, která bude spuštěna v blízké době. Náš tým ještě začátkem tohoto roku požádal o vstup do stakingu. Zatím se nám ale nikdo neozval, takže čekáme na tuto službu, abychom ji mohli zhodnotit.

Začni obchodovat na burze už teď. Přes náš link získáš automaticky bezkonkurenční 40% doživotní slevu na obchodování.

»» Chci získat slevu !!! «« «

Jak se připojit?

Opět se musíme vrátit do sekce rating, kde při každé strategii máme možnost follow. Samozřejmě, před kopírováním obchodu musíme mít na burze PrimeXBT nějaký ten kapitál. Jak na to se dozvíte v tomto článku.

Vklad do strategie
Vklad do strategie, zdroj: primeXBT.com

Nyní si vybereme, kolik chceme do strategie vložit a podíváme se na poplatky, jaké máme. Dáme akceptovat podmínky a vložíme kapitál do strategie. Následně můžeme sledovat, jak se nám daří v sekcí moje portfolio.

Přečti si také: Návod na burzu PrimeXBT

Poplatky za službu

Za kopírování traderů existují různé poplatky. Jde o podíl na zisku, který připadne burze, resp. samotnému tvůrci strategie. Investorovi jde přibližně 65 až 75 % zisku. Záleží od výše vkladu. Zbytek si dělí burza a poskytovatel strategie.

Tabulka poplatků
Tabulka poplatků, zdroj: primeXBT.com

Závěr

Copy trading je poměrně vysoko rizikový instrument. Je třeba si dobře zvážit, do jaké strategie vložíme peníze. V opačném případě o ně velmi snadno můžeme přijít.

Začni obchodovat na burze už teď. Přes náš link získáš automaticky bezkonkurenční 40% doživotní slevu na obchodování.

»» Chci získat slevu !!! «« «

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...