Jste fanouškem značky Tesla? Tyto elektromobily prý dokážou těžit kryptoměny!

Share This Post

Jste fanouškem či dokonce majitelem elektromobilů značky Tesla? Pokud ano, zbystřete pozornost. Nečinná auta vám mohou posloužit k těžbě kryptoměn!

Elektromobily Tesla dokáží těžit kryptoměny?

Po přečtení nadpisu se určitě ptáte, jestli je to opravdu možné. Podle Siraje Ravala ano. Jedná se o majitele Tesly a velkého nadšence do kryptoměn, který uvádí svá neuvěřitelná tvrzení a zkušenosti o nové metodě těžby kryptoměn. Celý proces realizuje pomocí svého počítače Apple Mac Mini M1, na kterém má k dispozici bezplatný těžební software. MAC je napájen měničem, který se připojuje do 12V zásuvky na jeho elektromobily Tesla Model 3. K baterii svého elektromobilu připojil také grafické procesory.

Přečti si také – Kosovo zakazuje těžbu kryptoměn – země je v obrovské energetické krizi

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Je to skutečně realizovatelné?

Dalším majitelem Tesly, který potvrzuje možnost těžby, je Chris Allessi z Wisconsinu. Ten ke své Tesle připojil zařízení pro těžbu BTC s názvem Artminer. K přeměně stejnosměrného proudu na střídavý využil zcela identický měnič jako Raval. Allesi těžil kryptoměnu Monero, přičemž využíval také webový prohlížeč Tesla. Měl však obrovské štěstí. Dostal totiž bezplatné a neomezené dobíjení po celou dobu životnosti elektromobilu. Aktuálně však nevidí význam dále pokračovat v těžbě pro zastaralé vozidlo.

„Za stejnou dobu s identickým vybavením vytěžím BTC v hodnotě jednoho nebo dvou dolarů.“

Vraťme se však k Ravalovi. Ten zaplatí přibližně 10 až 15 USD za nabití svého auta každých 515 km, přičemž těží 20 hodin denně. Při těžbě využívá platformu Midas Investments, která mu dá až 23% roční procentní výnos z investice do altcoinů. V roce 2021 dokázal takto vydělat 400 až 800 USD měsíčně.

Whit Gibbs, generální ředitel společnosti Compass, která se zabývá profesionální těžbou, tvrdí:

„Máte zdroj energie, máte prostor a můžete ještě přidat chlazení. Baterie s určitostí poskytuje dostatečnou energii na to, abyste mohli nastartovat ASIC a spustit jej.“

Mohlo by tě zajímat – Otevřený zájem o BTC je velmi vysoký v porovnání s kapitalizací – Co to znamená?

Related Posts

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...

Madeira se snaží podpořit ekonomiku pomoci startupů s inovativním platebním systémem

Souostroví uprostřed Atlantiku hledá startupy a technologické talenty, aby...