Korejská vláda nařídila obchodům Apple a Google, aby zrušily P2E hry

Share This Post

Jihokorejská vláda se rozhodla zablokovat vydávání nových her za účelem výdělku (P2E) a požádala o odstranění těch stávajících z Google Play a App Store společnosti Apple.

Výbor pro správu her (GMC) na ministerstvu kultury, sportu a cestovního ruchu včera požádal hlavní tržiště s mobilními aplikacemi, aby zablokovaly všechny hry, které před hraním hry vyžadují nákupy v aplikaci.

Zatímco vládní snaha zmírnit růst P2E her tím, že půjde přímo na tržiště aplikací, je novinkou, herní vývojáři v Jižní Koreji čelili od dubna soudním bitvám, aby jejich P2E hry zůstaly v prodeji v domácích obchodech s aplikacemi. Hlavním problémem bylo, že některé herní aplikace nemohly získat věkové hodnocení požadované pro zařazení do obchodů s aplikacemi.

V naší VIP skupině každý den obchodujeme a analyzujeme 50 párů na různé kryptoměny, forex a indexy. Přidej se do naší živé komunity a získej bezkonkurenční náhled do tržních analýz, díky kterým budeš mít přehled o všem, co se děje na trhu. >>> Objednat VIP členství <<<

Přečti si také – Mobilní operátor Vodafone jde na aukci s první SMS na světě – NFT půjde na dobročinnost!

Ostatní P2E hry

Ceny získané hraním her v Jižní Koreji nesmí přesáhnout 10 000 KRW (8,42 $) najednou.

Trh Fivestars for Klaytn P2E hry a nezaměnitelných tokenů (NFT) byl původně zablokován v tuzemských obchodech s aplikacemi pro nedostatek hodnocení, ale tým stojící za hrou vyhrál soudní příkaz v červnu a hra byla uvedena na burzu. Očekává se, že konečné rozhodnutí o právním postavení hry vytvoří právní precedens pro další P2E hry, jako je Infinite Breakthrough Three Kingdoms Reverse.

Postoj GMC má negativní dopady na všechny herní aplikace P2E, včetně sady aplikací, jež jsou spojeny se dvěma nejpopulárnějšími hrami k dnešnímu dni podle DappRadar: Axie Infinity a Splinterlands.

Mohlo by tě zajímat – Bývalý šéf Twitteru Jack Dorsey tvrdí, že Bitcoin v budoucnu nahradí americký dolar

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...