Dominance Bitcoinu klesla pod 40 % – kritici mluví o začátku altcoinové sezóny

Share This Post

Dominance Bitcoinu dosáhla výraznějšího poklesu, který se zastavil těsně pod hranicí 40 %. Tato hodnota je velmi blízko historického minima z ledna 2018, kdy dominance dosáhla 36,7 %.

Dominance BTC nadále klesá

Mnoho odborníků aktuálně tvrdí, že budeme svědky silné altcoinové sezóny. Kritici BTC dokonce tvrdí, že nejsilnější kryptoměna ztrácí pozici č.1.

Tržní dominance Bitcoinu představuje poměr mezi tržní kapitalizací BTC a celkově tržní kapitalizací kryptoměnTento pokles se však letos neodehrál poprvé. V květnu jsme byli svědky toho, že tento důležitý ukazatel dosáhl úrovně 40,3 %.

Přečti si také – Boj proti kryptoměnám v Turecku pokračuje! – Binance dostává pokutu a Erdogan útočí dál!

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Velmi populární kritik Bitcoinu a předseda společnosti Europac Peter Schiff uvedl na svém Twitteru, že pokles dominance pouze potvrzuje ztrátu BTC vůči konkurenci.

Společnost TradingPlatform uvedla, že nejnovější údaje mohou znamenat začátek altcoinové sezóny. Za posledních sedm let se dominance altcoinů zvýšila z 21 % až na 60 % během posledních 30 dnů.

Podle krypto analytika s pseudonymem „Altcoin Sherpa“, bude dominance BTC nadále klesat.

Uvidíme, jaký vliv na dominanci budou mít institucionální investice. V rozhovoru pro CNBC vedoucí oddělení tržních poznatků společnosti Genesis Trading Noelle Achesonová uvedla, že se během následujícího roku můžeme dočkat obrovských institucionálních investic do kryptoměn.

Přečti si také – Mobilní operátor Vodafone jde na aukci s první SMS na světě – NFT půjde na dobročinnost!

Related Posts

Napětí kolem Íránu opět roste, cena ropy zůstává nad 100 dolarama

Ceny ropy na začátku týdne prudce vzrostly. Důvodem je ostrá reakce amerického prezidenta Donalda Trumpa, který označil íránskou odpověď na americký mírový návrh za „zcela nepřijatelnou“.

Elon Musk potvrdil zahájení masové výroby autonomního Tesla Cybercabu

Společnost Tesla zahájila ve své továrně Gigafactory Texas masovou výrobu autonomního robotaxi s názvem Cybercab.

Akcie na nová maxima vyhnalo FOMO, tvrdí Barclays

Akciové trhy se podle analytiků Barclays dostávají na nová maxima především kvůli FOMO, tedy strachu investorů z toho, že propásnou další růst.

Podíl Googlu ve SpaceX může mít brzy větší hodnotu než většina firem na světě

Když Google před více než deseti lety poprvé investoval do vesmírné společnosti Elona Muska, byla to odvážná sázka na satelitní internet a snímkování Země.

Bybit rozdává 30 eur za vklad přes PayPal. Jak získat airdrop a obchodovat bez poplatků?

Kryptoměnová burza Bybit přináší zásadní vylepšení pro evropské obchodníky ve formě integrace globálního platebního giganta PayPal.

Firefish: příležitost, jak zhodnotit kapitál s neprůstřelným zajištěním v Bitcoinu

Hledáte způsob, jak nechat své peníze pracovat, získat vysoce...