STREAM o 20:00 Kryptoměny vysávají z lidí všechny úspory! Takto se tomu vyhneš

Kryptoměny vysávají z lidí všechny úspory! Takto se tomu vyhneš

Obchodování kryptoměn je sranda! Hlavně, když to jde neustále nahoru jako v roce 2020. O to podivnější je, že většina lidí nakonec stejně prodělá. Hlavně tehdy, pokud budou často nakupovat a prodávat. Počet amatérů na burzách je nyní opravdu vysoký. Bitcoin pomalu šplhá na své historické maximum, kvalitní altcoiny také, a dokonce i shitcoiny se už probudily.

Nepromeškej naše další zpravodajství a přihlas se k odběru novinek (návod najdeš zde). Nezapomeň nás také sledovat na našem facebooku.

Euforie na trhu je obrovská. A téměř každý, kdo v posledních měsících nakoupil, je teď v zisku. O to smutnější je, že také nyní se najde pár “obchodníků”, kteří jsou ve ztrátě, a za pár měsíců jich bude mnohem více.

Čti také: Americká masmédia spustila koordinovaný útok proti Bitcoinu! Vytáhla zase tytéž argumenty

Kvůli kryptoměnám nakonec přijdeš o své úspory

Jak je to možné? Jak se dá prodělat na rostoucím trhu? A proč to dříve či později čeká i tebe? Inu, všechno je to o psychologii. Základních emocích, kterými se většina retailu nechává unášet do pasti, která pohltí všechny tvé zisky, a pak tě dostane do hluboké ztráty.

Je to smutné, ale stává se to. Hlavně časné “úspěchy” v obchodování dokáží lidi přesvědčit, že našli svatý grál peněz, a většinou to pak končí velmi špatně… Byli bychom neradi, kdyby se to stalo i tobě. Proto se dnes večer ve 20:00 pobavíme o největších pastích, které na tebe na trzích číhají, a ukážeme si, jak se jim vyhnout.

Mohlo by tě zajímat: Na burze nejvíc proděláš kvůli emocím, ale takto se tomu můžeš vyvarovat

A pozor! Co uslyšíš, tě moc nepotěší.

Přihlas se k odběru kanálu BitLink a nenech si ujít tyto streamy. Vysílali jsme i včera večer, když jsme s Ľubom Kovárom rozebírali trh: