Kryptoměny ZDARMA? TOP 5 faucetů, které reálně vyplácejí

Kryptoměny ZDARMA? TOP 5 faucetů, které reálně vyplácejí

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Mnoho uživatelů dnes používá faucety na kryptoměny. Během koronakrize se faucety staly ještě oblíbenějšími. Lidé zůstali doma na home office a klikání na faucety si oblíbili o to víc. Měli totiž najednou více času. Přináším vám linky a popis na TOP 5 faucetů na různé kryptoměny, které sám používám. Zaberou vám málo času a přinesou nějaké to krypto 🙂

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Simplebits

Tato oblíbená stránka má několik možností, jak získat kryptoměny. Je tu faucet, který dává odměnu každou půl hodinu, a jsou zde shortlinks nebo offerwalls, ze kterých se také dá získat nějaké krypto navíc. Sbíráte tokeny, které pak můžete vyměnit za Bitcoin nebo Dogecoin a poslat si je na faucetpay bránu nebo direct na walletku. Registrace po kliknutí ZDE.

FaucetCrypto

Další z dlouhodobě fungujících stránek, která nabízí výběr až v 17 různých kryptoměnách bez poplatku přímo na vaši walletku, je Faucetcrypto. Minimální částka k vyplacení je opravdu nízká a není problém ji nasbírat za jeden jediný den. Faucet vyzkoušejte a budete překvapeni 🙂 Registrace po kliknutí ZDE.

PŘÍBĚH: Vytěžil 55 000 BTC. Mohl být miliardář, ale prodal je za 5 $

Cointiply

Vynikající stránka. Jedna z nejlepších. Tato stránka má faucet, který se dá claimovat 2x za den. Kromě toho dostáváte bonus i za psaní v chatu na stránce. Na této stránce je množství možností, jak si vydělat kryptoměny. Offerwalls, ClickAds, TimeAds, Taks a nejlepší funkce, kterou je staking.

Pomocí stakingu lze vytvořit pasivní příjem s 5% odměnou ročně. Stačí na stránce držet cca 5 USD v kryptoměně Bitcoin. Vybrat ze stránky potom můžete kryptoměnu Bitcoin nebo Doge. Registrujte se ZDE.

TipNano

TipNano je vlastně faucet aplikace pro Android. V této aplikaci claimujete NANO kryptoměnu. Minimální výběr nemáte stanoven a můžete vytáhnout NANO hned po prvním použití faucetu. Nicméně pokud vydržíte, po každém claimu dostanete o pár desetin % více.

Proto je dobré nevyplácet ihned, ale počkat, až si nasbíráte více z této kryptoměny. Kromě faucetu máte možnost v appce i offerwalls, tj. získání NANO kryptoměny za zhlédnutí videa nebo splnění nějakého úkolu. NANO lze poslat na peněženku Atomic Wallet nebo jiné podporující NANO. Vyplácení je instantně do několika sekund bez poplatku. Registrujte se a stáhněte si aplikaci ZDE.

TIP: Podívejte se na šílenou sérii tweetů Elona Muska, způsobil 25% pumpu Dogecoinu!

Bitcoinspin

Jednoduchá stránka a jednoduchý faucet spin na satoshi Bitcoinu. Výhodou je claim, jenž dokážete dělat každých 15 minut, čímž si můžete nasbírat satoshi, které se při nasbírání 20 000 satoshi neboli 0,0002 BTC dají vyjmout. Tak jako na ostatních, ani na této stránce není poplatek za výběr, jen minimální částka na výběr. Registrace je ZDE.

Na internetu je obrovské množství faucetů. U některých ztratíte hodiny klikání a nedočkáte se minimální částky na výběr, jiné jsou podvody samy o sobě. Tento výše uvedený seznam je plně ověřen a není složité dostat z faucetů krypto rychle 🙂

Mohlo by vás také zajímat:

Donald Trump nakonec podepsal stimulační balíček: Co to znamená pro Bitcoin?