Margin Trading již brzy na Bitstampu! – Burza oznámila klíčové partnerství

1
Bitstamp margin trading service

Obchodování na páku už dávno není žádný luxus. Nabízí ho stále větší množství směnáren a také největší evropská kryptoburza Bitstamp (poznámka: i Binance sice sídlí na Maltě, ale nepovažujeme ji za evropskou burzu) musí jít s dobou. Dnes oznámila klíčové partnerství s bankou Silvergate Exchange Network (SEN). Pokud tedy obchodujete právě na Bitstampu, brzy budete moci obchodovat na páku i vy.

Jak probíhá spuštění Margin Trading na Bitstampe?

Aktuálně jsou přípravy na zpřístupnění této služby zákazníkům již v plném proudu. V první fázi Bitstamp umožní používat páku pouze vybrané skupině institucionálních klientů. Ti otestují funkčnost platformy a burza si ověří, zda má dostatek likvidity.

Momentálně ještě není známo, kdy bude margin trading na Bitstampu zpřístupněn široké veřejnosti.


Zahlasovali jste již v letošní anketě? Hledáme top kryptoměny, které v roce 2020 vytvoří největší zisky. Hlasovalo již 450 lidí.

>>>HLASOVAT<<<

Klíčové partnerství se Silvergate Exchange Network

Silvergate Exchange Network (SEN) je kryptobanka, která zprostředkovává přístup k fiat měnám a k likviditě směnárnám a burzám po celém světě. Mezi její největších partnery patří od března 2019 americká kryptoburza Gemini, kterou založili bratři Winklevossovci.

SEN má podle SEC 542 partnerů po celém světě, všichni se zaměřují na zprostředkování nákupu a prodeje kryptoměn.

Partnerství Silvergate a Bitstampu je klíčové pro obě společnosti a profitovat z toho budeme hlavně my, obchodníci.

Mohlo by vás zajímat: TOP 5 kryptoměn s největšími zisky v roce 2020

Obchodování na páku – výhody a nevýhody

Obchodování kryptoměn na páku je v poslední době stále populárnější. Mezi prvními burzami, které tuto službu začaly poskytovat, byl Bitfinex. Menší revoluci způsobil příchod burzy BitMEX, která jako první poskytla 100x páku při obchodování s BTC.

Při obchodování na páku si půjčujete část kapitálu, se kterým máte následně možnost obchodovat. Při 2x páce poskytnete 50 % kapitálu vy a zbývajících 50 procent dostanete od burzy. Jakýkoliv zisk se vám tak na účet připočítá hned dvakrát. Ale pozor! Pokud vámi obchodovaná kryptoměna klesne, vaše ztráta bude taktéž dvojnásobná.

Co číst dále?

Kryptozákony v Rusku zřejmě již brzy – Jak to ovlivní kryptoměny?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

No jeste by mohli umoznit shortovani :p