MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

Share This Post

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku konvertibilních bankovek na zvýšení své zásoby bitcoinů.

Bývalý generální ředitel MicroStrategy Michael Saylor navštívil X 18. března, aby oznámil, že MicroStrategy dokončila svou dříve oznámenou nabídku 0,875 % konvertibilních seniorních bankovek splatných v roce 2031.

Dluhopisy prodané v rámci nabídky činily 603,75 milionů USD, včetně celkové částky jistiny 78,75 milionů USD vydaných na základě opce na koupi.

Podle oznámení byly dluhopisy prodány v soukromé nabídce kvalifikovaným institucionálním kupujícím v souladu se zákony o cenných papírech ve Spojených státech.

Výměna za bitcoiny

Nabídka přichází několik dní poté, co MicroStrategy 8. března dokončila nabídku konvertibilních bankovek v hodnotě 800 milionů dolarů, přičemž výtěžek byl použit k přidání 12 000 BTC do její bitcoinové pokladní rezervy.

Stejně jako v předchozí nabídce použije MicroStrategy čistý výnos z prodeje konvertibilních bankovek k získání dalších bitcoinů, uvádí oznámení.

Několik minut po oznámení nové nabídky 604 milionů dolarů Saylor také oznámil akvizici dalších 9 245 BTC za použití výnosů z konvertibilních bankovek a přebytečné hotovosti.

Průměrná cena nákupu činila 67 382 USD za BTC, poznamenal bývalý generální ředitel a dodal, že MicroStrategy držela celkem 214 246 BTC, neboli 1,02 % z celkové nabídky bitcoinů k vytěžení.

Firma zaplatila průměrnou cenu 35 160 $ ​​za BTC.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...