Nečakajte, než kryptomeny začnú rásť, naučte sa obchodovať!

Share This Post

V posledných dňoch trh pekne rastie a majitelia coinov dúfajú, že sa to tak skoro nezastaví. Rok 2018 bol pre kryptomeny a ich fanúšikov veľmi náročný. Skončil hype a všetko začalo padať. Mnohí prišli o svoje zisky a sú hlboko v strate. Faktom však je, že naozaj nie je nutné čakať, až sa Bitcoin spamätá a začne ďalší bull-run.

Zarábať sa dá aj na páde. V dnešnom svete už existuje množstvo finančných nástrojov, ktoré umožňujú profitovať na volatilite kryptomien. Je možné shortovať, obchodovať na páku, hedgovať svoje pozície pomocou regulovaných Bitcoin Futures…

Bez práce nie sú koláče

Správne používanie týchto nástrojov však vôbec nie je jednoduché. Otvoriť kontrakt alebo nakúpiť coin je jedna vec, vytvoriť konzistentný zisk riadením rizika a dodržiavaním obchodnej stratégie je vec druhá. Kryptomeny ponúkajú jedinečnú príležitosť získať finančnú nezávislosť.

Máte po krk všetkých tých púmp, dumpov, manipulácií a červených čísel v portfóliu? Vezmite osud portfólia do vlastných rúk a začnite sa vzdelávať!

Využiť môžete napríklad LIVE Kurzy obchodovania. Kurzy sú vedené profesionálnymi obchodníkmi z Trading11. Prednášajú naživo, čo znamená, že s nimi počas lekcie môžete komunikovať. V prípade potreby je tu možnosť požiadať o súkromnú hodinu, resp. o lekciu navyše. Traderi sa vám časovo prispôsobia, takže nezmeškáte ani jednu lekciu. Naučíte sa všetko čo potrebujete na to, aby ste boli schopní vytvárať konzistentný zisk na burze.

Obchodovanie nie je o tom, vytvárať profit. Profit je cieľ. Dosiahnete ho tak, že ovládnete vaše emócie, budete dodržiavať kvalitnú obchodnú stratégiu a riadiť riziko, ktoré v sebe má každý jeden obchod. Ak viete čo robíte, na burze budete ziskoví.

V súčasnosti na Trading11 nájdete dva kurzy. Oba sú určené ľuďom, ktorí nevedia vytvárať konzistentné zisky. Je jedno, či obchodujete dva mesiace, dva roky, alebo ste sa o kryptomenách dozvedeli včera večer. Nie ste ziskoví? Tieto kurzy sú vám šité na mieru.

Obchodovanie Kryptomien 1.0

Obchodovanie Kryptomien 1.0 – osvojíte si všetko od základov, psychológie, riadenia rizika, naučíte sa hľadať na trhu obchody s vysokým potenciálom a nízkym rizikom a budete schopní vytvoriť obchodnú stratégiu, ktorá vám prinesie konzistentné zisky.

Viac o kurze si môžete prečítať tu.

Price Action

V kurze Price Action sa naučíte predikovať trh z holého grafu. Ide o najjednoduchšiu a najpoužívanejšiu stratégiu.

Viac o kurze si môžete prečítať tu.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....