Novoročná akcia na malé členstvá! Získajte mesačný prístup k analýzam s výraznou zľavou

0
novy rok rum

Máme tu nový rok a spolu s ním aj posledné kolo zliav na členstvá! Ďalšia zľava tak skoro nebude, je tu teda posledná možnosť získať prístup k plateným článkom za lepšie ceny.

Zľava na členstvá STANDARD S a STANDARD M

Členstvo STANDARD S je novinkou v našom e-shope. Normálne stojí 129 kč a poskytne vám prístup k analýzam na 7 dní. Toto členstvo slúži ako náhrada za STANDARD TEST, ktorý už v obchode nenájdete.

Ak máte záujem týždeň čítať naše analýzy a snáď si tak zväčšiť zisky na burze, členstvo STANDARD S vás bude stáť iba 99 kč (cca 4€).

V prípade záujmu tiež môžete využiť zľavu na náš najpopulárnejší produkt. Mesačný prístup k analýzam vo forme členstva STANDARD M teraz získate iba za 299 kč. Ušetríte tak až 25%.

Tieto zľavy vypršia 3.1. o polnoci.

Nové dlhodobé členstvá v e-shope!

Zároveň sme radi, že vám môžeme predstaviť nové členstvá, ktoré sme nedávno zaradili do nášho e-shopu.

  • STANDARD XXL – Členstvo, s ktorým budete mať prístup k celému webu Trading11 na 365 dní. Toto členstvo je v súčasnosti dostupné s 25% zľavou za 2999 kč.
  • STANDARD LIFETIME – Po kúpe tohto členstva budete mať doživotný prístup k celému obsahu na Trading11. A pozor! Nejde iba o analýzy ale aj o všetko, čo eventuálne vytvoríme. To všetko teraz môžete získať s 30% zľavou iba za 4999 kč.

Celú ponuku nájdete v našom e-shope. Návod na kúpu členstva nájdete tu.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na