02.01.19 Technická analýza BTC/USD Další půlrok v nejistotě ?

1
litecoin trading11 analyza

Je čas na rekapitulaci a především na to, co nám závěr roku přinesl. Konec roku neproběhl tak, jak si většina z nás představovala. Trh Bitcoinu nezavřel nad 4300$ (Bitstamp) tedy tak, aby nám to dalo naději na obrat. Musíme tedy přijmout fakt, že se trh Bitcoinu ještě propadne na nižší úrovně.

Pravděpodobně to může být poslední propad k úrovni 2800-2300 $. Nabízí se i pokles až na předchozí ATH 1180 $ z roku 2013 které jsem také zmínil v jedné z předchozích analýz. Nicméně, to již považuji za nereálný cíl. Samozřejmě, v extrémní situaci k tomu dojít může, ale vše ukazuje na oblast 2800-2300 $.

Současná formace H&S je pravděpodobně falešná vlajka! Skutečně obratová H&S se může vytvořit v úrovních 3000-2300 $, přičemž 3000 $ budou ramena a 2300 $ bude hlava. Momentálně však můžeme očekávat korekci UP, která může dosáhnout k úrovni 4300-4700$. Pokud si tuto oblast trh neudrží, pak pravděpodobně bude následovat propad k supportu 2800-2300 $.

Variant je tedy mnoho, od vytvoření formace double bottom, přes novou formaci H&S v úrovni 2300 $ až k přímému růstu k resistanci 4400 $. Trhu je potřeba dát čas, ale všechno naznačuje na další pokles. Je fakt, že v oblasti kolem 3000-4000 $ můžeme být minimálně dalších 6 měsíců, než se vyjasní BAKKT a ETF.

Čerstvé informace o Bakkt zde.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ninja Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ninja
Člen
ninja

sice jenom formalita, ale 2.1.19 nikoli 18 🙂